"Enter"a basıp içeriğe geçin

2014 İş Başvurusu

İş Başvuruları

İnsanların iş bulmak için ne kadar çok çaba harcadığını halbuki iş başvurusu yapmanın çok kolay olduğunu bilmemeleri yüzünden her patrona yalvararak iş başvurusu yapmak istiyorsanız bunlardansa artık 2014 iş başvurusu için sizde kendi şartlarınıza uygun iş başvuruları tarihlerini kaçırmayın.

2014 iş başvuruları

Ağaoğlu İnşaat


Ağaoğlu inşaat ile çalışmak ister misiniz? Eğer sizde ağaoğlu inşaat iş başvurusu yapmak istiyor ve en güncel ağaoğlu inşaat işçi alımı haberlerin den faydalanmak istiyorsanız ağaoğlu inşaat personel alımı haberlerini kaçırmayın ve ağaoğlu eleman alımı haberlerinden faydalanın ayrıca sizin için araştırdığımız ağaoğlu inşaat insan kaynakları departmanı yaptığı açıklama şu şekilde verilmiştir.

Özgeçmiş ve Cv Örnekleri

Artık her insanın işe girmeden önce cv hazırlaması gerekiyor.Bu yüzden sizler iyi bir cv nasıl hazırlanır? Bunun yanında vereceğimiz cv örnekleri ve sizinle paylaşacağımız özgeçmiş bilgiler gibi bir çok kelime yer almaktadır. Ayrıca etkili cv örnekleri konusunda’da sizler için verilmiş örnek cv lerimiz bulunmaktadır. Burada yer alan örnek cv ler sonucu iş bulan bir çok insan bulunmaktadır.3 Yorum

 1. leyla kartal leyla kartal

  bende işitme engelıller çalişiyor istiyorum lüftennn

 2. nurdan nurdan

  merhabalar..
  Yapı ögremenlıgı mezunuyum.22 yaşındayım.Bir çok çizim programına hakimim. ( Autocad, 3dmax, stacad, intellıcad). Offıce programlarına hakımım( word, poınd,excel muasebe alanında(trex)pratikten egitim aldım. 1 yıl tecrübem var özel sektörde. (keleşoğlu a.ş ve örge yapı tasarım firmalarında çalıştım.) İşe ihyacım var. Beledıyenızde çalışmak istiyorum,taşören de olabılır. İlgılenırsenız çok sevınırım.
  Saygılarımla…

 3. revaay revaay

  19.09.1976 Berlin doğumluyum Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum,yurtdışında doğdum büyüdüm.Almanca akıcıdır umarım bana göre de iş vardır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir