İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
TÜVTÜRK Personel Alımı 2022
Yazar: - 24 Ekim 2022
0
0

10 Bin TL Maaşla TÜVTÜRK Personel Alımı Ekim-Kasım
TÜVTÜRK vasıta muayene istasyonları yeni personel alımı ilanları yayınlayarak müracaatları kabul etmeye başladı. En az lise mezunu ola adaylar bu alıma müracaat yapabilir. 3 kent iş ilanlarına nasıl müracaatlacağı yazdık.

En az lise mezunu olan adaylar dikkat. TÜVTÜRK vasıta muayene istasyonları personel alımı amacıyla iş ilanları yayınladı. İlana göre Ekim ve Kasım aylarında müracaatları kabul edilecek. 3 kent ilanları amacıyla şartlar ve müracaat detayları sunuldu.

Hatay merkez istasyonunda çalıştırılmak üzere Araç Muayene İstasyonu Teknisyenleri aranmaktadır. Ayalar müracaatlarını 00007072613 iş ilan numarası ile yapacak. 29 Ekim son müracaat tarihidir. 4 şahıs istihdam edilecek.

Araç muayene istasyonu teknisyeni alımı; 20-30 yaş aralığında. En az B katagorisi ehliyetli aktif vasıta kullanabilen. Meslek liseleri ve yüksekokulların Motor, Makine, Otomotiv ya da Elektrik-Elektronik bölümlerinin rastgele birinden mezun olma koşulu aranmaktadır. Ücret ve çalışma koşulları işveren ile görüşülecektir.

Ankara Şereflikoçhisar Araç Muayene İstasyonu’ nda görevlendirilmek üzere Araç Muayene Teknisyeni ve alımı yapılacak. Genel Nitelikler (Araç Muayene Teknisyeni): Meslek liselerinin, Motor, Makine, Tesviye, Otomotiv, Motorlu Araç Teknolojisi (otomotiv/elektromekanik), Makine Teknolojisi (makine bakım onarım, bilgisayarlı makine imalatı), Metal İşleri, Elektrik-Elektronik, bölümlerinden mezun olması gerekiyor. 1 şahıs alınacak.

Meslek Yüksekokullarının, makine, motor, mekatronik, motor teknolojileri, otomotiv teknolojisi, iş makineleri, otomotiv, elektrik, elektronik. “B” katagorisi sürücü belgesi olan. “D” ve “C” katagorisi ehliyeti olan tercih edilmektedir. Bilgisayar kullanabilen. Müşteri memnuniyeti bilincine sahip. Askerlik vazifesini tamamlamış. 24 yaşını tamamlamış. Başvurular 0007087600 ile yapılacak.

Kocaeli TEM Araç Muayene İstasyonları; Endüstri meslek lisesi ya da meslek yüksek okullarının (motor, makine, tesviye, metal işleri, elektrik) bölümlerinden mezun olan. En az B katagorisi ehliyeti olup, aktif olarak vasıta kullanabilen. Sıhhat bozukluğu olmayan. Adli sicil kaydı bulunmayan. 22- 40 yaşları arasında bay teknisyenler alınacaktır. Başvuruları 00007032807 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak. 10 Aralık 2022 tarihi bitimine kadar müracaat alınacak.

Bir önceki yazımız olan Kıyı Emniyeti Personel Alımı İŞKUR 2022 başlıklı makalemizde kıyı emniyeti iş başvurusu 2022, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

7 + one =