Hakkımızda

İnsanoğlu, yapısında sürekli çalışmaya yetenekli bir varlıktır ki bundan ziyade çalışmaya mecbur bir varlıktır. Çünkü çalışmak, insan hayatında büyük bir rol oynar ve aynı zamanda dünyada geçinmek ve hayatı sürdürebilmek amacıyla insanlar çalışmak zorundadır. Kimi kendi işini kurar, kimisi kendini yeteneklerine göre kendine bir yol çizer, kimisi ders çalışarak iyi yerlere gelmeyi hedefler. Dünya sürekli gelişim içerisinde, özellikle ülkemiz ciddi anlamda büyümekte. Her gün yeni iş yerleri açılıyor, yeni fabrikalar kuruluyor ve sayılamayacak onca şey yapılıyor. Peki siz ne yapıyorsunuz?

Bir mesleğiniz var ancak mesleğinize uygun iş mi bulamıyorsunuz? Üniversiteyi bitirdiniz ancak bölümünüze göre iş mi bulamıyorsunuz? Yeteneksiz ve işsiz birisiniz, sizi yönlendirecek ve iyi yerlere getirecek bir işe mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Ne yapacağınız konusunda kararsız mısınız? Kararsız kalmayın, çünkü biz varız!

Hakkımızda

Amacımız, iş veren ile iş arayan arasındaki ilişkiyi sağlamak ve hem iş arayanın işini hızlı bulmak, hem de eleman arayanın elemanını bulmaktır. Böylece herkes en doğru yerde olacak ve herkes aradığı işi bulabilecek. Bu sistem için www.isimolsa.com web sitesini aktif ettik.

Hayırlara vesile olması dileği ile..