İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
2014 İş Başvurusu
Yazar: - 03 Haziran 2014
3.669
3

İş Başvuruları

İnsanların iş bulmak için ne kadar çok çaba harcadığını halbuki iş başvurusu yapmanın çok kolay olduğunu bilmemeleri yüzünden her patrona yalvararak iş başvurusu yapmak istiyorsanız bunlardansa artık 2014 iş başvurusu için sizde kendi şartlarınıza uygun iş başvuruları tarihlerini kaçırmayın.

2014 İş Başvurusu

Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu inşaat ile çalışmak ister misiniz? Eğer sizde ağaoğlu inşaat iş başvurusu yapmak istiyor ve en güncel ağaoğlu inşaat işçi alımı haberlerin den faydalanmak istiyorsanız ağaoğlu inşaat personel alımı haberlerini kaçırmayın ve ağaoğlu eleman alımı haberlerinden faydalanın ayrıca sizin için araştırdığımız ağaoğlu inşaat insan kaynakları departmanı yaptığı açıklama şu şekilde verilmiştir.

Özgeçmiş ve Cv Örnekleri

Artık her insanın işe girmeden önce cv hazırlaması gerekiyor.Bu yüzden sizler iyi bir Bunun yanında vereceğimiz cv örnekleri ve sizinle paylaşacağımız özgeçmiş bilgiler gibi bir çok kelime yer almaktadır. Ayrıca etkili cv örnekleri konusunda’da sizler için verilmiş örnek cv lerimiz bulunmaktadır. Burada yer alan örnek cv ler sonucu iş bulan bir çok insan bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Taşkömürü Kurumu 132 İşçi Alımı başlıklı makalemizde Türkiye Taşkömürü Kurumu Daimi 132 İşçi Alımı, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
 1. leyla kartal dedi ki:

  bende işitme engelıller çalişiyor istiyorum lüftennn

 2. nurdan dedi ki:

  merhabalar..
  Yapı ögremenlıgı mezunuyum.22 yaşındayım.Bir çok çizim programına hakimim. ( Autocad, 3dmax, stacad, intellıcad). Offıce programlarına hakımım( word, poınd,excel muasebe alanında(trex)pratikten egitim aldım. 1 yıl tecrübem var özel sektörde. (keleşoğlu a.ş ve örge yapı tasarım firmalarında çalıştım.) İşe ihyacım var. Beledıyenızde çalışmak istiyorum,taşören de olabılır. İlgılenırsenız çok sevınırım.
  Saygılarımla…

 3. revaay dedi ki:

  19.09.1976 Berlin doğumluyum Hacettepe Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum,yurtdışında doğdum büyüdüm.Almanca akıcıdır umarım bana göre de iş vardır

BİR YORUM YAZ

19 − nineteen =