İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Türkiye Taşkömürü Kurumu 132 İşçi Alımı
Yazar: - 03 Mayıs 2014
2.444
3

Türkiye Taşkömürü Kurumu yayınladığı Türkiye Taşkömürü Kurumu Daimi İşçi Alım İlanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Sizlerle bu iş ilanını paylaşarak bir çok insanı iş sahibi etmeye çalışacağız. Sizler için bu iş ilanımızda Türkiye Taşkömürü 2014 işçi alımı hakkındaki tüm detayları vermeye çalışacağız ve Türkiye Taşkömürü iş başvurusu konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türkiye Taşkömürü Kurumu Daimi İşçi Alımı 2014

Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından yayınlanan ilanda, yer altı ve yer üstü için olmak üzere toplam 132 işçi alımının gerçekleşeceğini duyurdu. 132 işçi alımının pozisyon dağılımı ise şu şekildedir;

1 demiryolu bakım, 4 mekanizasyon ve pres, 1 elektrik, 2 kaynak, 2 cihaz kullanım bakım, 62 hazırlık, 16 tarama ve söküm, 9 bakım onarım, 30 nakliyat işçisi, 1 soför, 1 iş makineleri operatörü ve 1 aşçı alımı Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından gerçekleşecektir. 

Bir önceki yazımız olan Şöför İş İlanları - Şöför Alımı 2014 başlıklı makalemizde Şöför Alımları 2014, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
  1. murat budan dedi ki:

    paletli ekskavatör ve kırıcı oparatörüyüm

  2. ramazan dedi ki:

    KUTAHYA.TAVSANLI DA OTURUYORUM KAYA KAMYONU/ SİLİNDİR VE PORTİF OPORATÖRUYUM

  3. Durmuş Kemer dedi ki:

    1981 dogumluyum Elektrik Teknisyeniyim , E sınıfı Ehliyetim Var , Güvenlik Sertifikam Var , Bilgisayar operatorlük Sertifikam Var

BİR YORUM YAZ

nineteen + eleven =