Yurtiçi Kargo İşçi Alımı ve Başvuruları


Yurt içi Kargo 1982 yılında kurulmuştur.İlk Türk kargo şirketi Yurtiçi Kargo; 1982 yılından bu yana ülkemizi hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik kargo hizmeti kavramıyla ülkemizi tanıştırdı.

2018 yılı için Yurtiçi Kargo İşçi Alımı yapacaktır.Yurt içi kargo işçileri;İstanbul,bursa,kocaeli başta olmak üzere ülke genelinde alım yapacaktır.Personellerin posizyonları kurye,bölge müdürü,sürücü,kargo operatörü gibi posizyonlara alım yapacaktır.

Yurtiçi Kargo İşçi Alımı ve Başvuruları  1997 yılından bu yana Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu’nun (FIATA) da üyesi olan Yurtiçi Kargo, günümüzde 17 Bölge Müdürlüğü, 32 Aktarma Merkezi, 800’den fazla şubesi, 13.500’den fazla çalışanı ve 3910 araç filosu ile Türkiye’nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde öncü kargo şirketi olma özelliğini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarına hiç ara vermeden devam eden Yurtiçi Kargo, yurtiçi taşımacılık alanında sunduğu öncü hizmetlerin yanında, uluslararası taşımacılıkta da önemli adımlar attı. 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte Yurtiçi Kargo, müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 230 noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Yurtiçi Kargo, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerin sonucunda 1999 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi’ni; 2003 yılında da TS EN ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi’ni alan ilk kargo şirketi olmuştur. 2010 yılında TSE ve IQNet’ten TS EN ISO 9001:2008 Belgesini almıştır.


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurye İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kurye İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo Operatörü İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Sürücü İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo Elemanı İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Sürücü İstanbul(Asya) Arıkanlı Holding
Kurye Bursa Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kurye İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Sürücü İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo Operatörü İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Sürücü İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kargo Operatörü İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kurye İstanbul(Asya) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Yaya Kurye İstanbul(Avr.) Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Kurye Bursa Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.
Şoför/Sürücü Kocaeli Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.

 

Yurt içi kargo işçi başvurularını https://goo.gl/w4f8mq adresinden yapabilirsiniz.Diğer güncel iş ilanları için sitemizdeki size uygun kategorilere bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Danıştay Şoför Alımı İlanı başlıklı makalemizde danıştay iş ilanları 2018, danıştay işçi alımı ve başvurusu 2018 ve danıştay kadrolu şoför alımı 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap Bırakın