İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Türkiye Geneli 1726 Şoför Alımı ve Başvurusu
Yazar: - 20 Şubat 2018
1.090
2

İşkur aracılığıyla Türkiye Geneli toplamda 1726 şoför alımı yapılacaktır. Özel ve Kamu sektörü ayırt etmeksizin alım yapılacaktır. Türkiye İş Kurum aracılığı ile bin 726 (1.726) şoför alımı yapıldığı görülmektedir. Peki şoför alımına kimler başvuru yapabilir, detaylar nedir? Alımlar hangi şehirler için yapılıyor?

 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile özel sektör firmaları en az ilkokul mezunu bin 726 şoför alımı yapıldığı görülmektedir. Peki şoför alımına kimler başvuru yapabilir? Buna göre en az ilkokul mezunu olmak, adayın süreceği taşıta uygun ehliyet ve sertifikalara sahip olmak, sorumluluk sahibi olmak, makam şoförleri için kılık kıyafetine özen göstermek, yine makam şoförleri için diksiyonu düzgün olmak gibi şartlar aranmaktadır. Peki şoför alımına kimler başvuru yapabilir?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurum aracılığı ile en az ilkokul mezunu bin 726 (1.726) şoför alımı yapılmaktadır. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir? Başvurusunu yapmak isteyen adayların Kamyon Şoförü 205 kişi tıklayınız. – Şoför (Yolcu Taşıma) 182 kişi tıklayınız. – Şoför-Yük Taşıma 953 kişi tıklayınız. – Diğer Şoför 386 kişi tıklayınız. linkleri aracılığı ile müracaatlarını yapabilirsiniz.

Türkiye geneli şoför alımı ve başvuruları ile ilgili sorularınızı ve başvurularınızı yorum yaparak gerçekleştirebilirsiniz.Diğer güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan MEB 20 Bin Öğretmen Alımı ve Başvurusu 2018 başlıklı makalemizde 2018 sözleşmeli öğretmen alımı ve başvurusu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. güngör çakır dedi ki:

    emekli E sınıfı ehliyetli şöförüm uzun yıllardır kamyon kullanıyorum ,türkiyemin bir çok yerine gittim iş arıyorum

  2. güngör çakır dedi ki:

    otobüs şöförü olmak istiyorum kocaeli darıcada oturuyorum

BİR YORUM YAZ

nine − 3 =