İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
TOGG Personel Alımı 2022
Yazar: - 25 Eylül 2022
15
0

TOGG Fabrikası ile alakalı heyecanlandıran haber geldi. TOGG, Fabrikası açılıyor. Fabrikaya personel alımı yapılacaktır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu yerli otomobil ile alakalı açıklamalarda bulundu.

TOGG Personel Alımı Hızlandırıldı

TOGG personel alımı hızlandırdı. TOGG personel alımı yapacaktır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu yönünden oluşturulan bildirime göre “Türkiye’nin Hayali olan TOGG, Türk Milletimizin 120 senelik hayalidir. Hemen anında 60 sene evvelce yapılmaya çalışılmış olup ama yarım bırakılmıştır. Türk Milletinin 60 sene evvelceki yarım kalan amacı şimdi gerçek olmuştur. Tanrı nasip ederse kazasız belasız TOGG fabrikasını önümüzdeki ayda açılışını yapacağız.” Açıklamasında bulundu.

 

TOGG Fabrikası Ne Zaman Açılacak?

Türkiye’nin otomobili olmaya hak kazanmış ve bütün milletin rüyası olan TOGG, fabrikası açılıyor. Fabrika açılışına az bir vakit kalması ile TOGG, fabrikası amacıyla İşçi alımını hızlandırdı. Fabrikaya personel alımı yapılacaktır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu Elâzığ’a gitmiştir. Elâzığ Valiliğini Ziyaret etmesinin sonrasında Elâzığ, Belediyesini de ziyaret ettik ten sonra Toplu açılış ve Biyogaz tesisinin açılışını yapmıştır.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu yönünden oluşturulan açıklamanın devamın da ise “TOGG fabrikasını hayırlısı ile kazasız belasız önümüzdeki ayda açılışını yapacağız” diyerek konuşmasına devam etmiştir.

“Türkiye’nin 120 hayalini gerçekleştiriyoruz. TOGG, fabrikasının açılışın Milletimizle eş güdümlü hep birlikte 29 Ekim de açıyoruz. Huzur bulunduğu vakit yatırımlar ile istihdam başlar. Genellikle şu andan itibaren bölgemize baktığımız vakit Güneydoğu Anadolu Bölgecindeki Vatandaşlarımız bizlere şu sözleri söylemiştir.”

“Cumhurbaşkanımıza söyleyin bulunduğumuz bölgeye yeni OSB arazileri geliştirsin demişler. Huzur bulunduğu vakit ticaret yapılır ve ticaret bulunduğu yerde de her vakit zenginlik olur. Bunun amacıyla bizlerde buralar amacıyla yatırım planlarımız vardır.” diyerek sözlerini şu kelimelerle sona erdirmiştir.

TOGG, fabrikasını amacıyla heyecanınızı anlıyorum hepimizin hayali olan 120 senelik hayalimiz 29 Ekim’de gerçekleştirilecektir. Açılışa az vakit kalması ile TOGG fabrikası amacıyla şuandan personel alımları başlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Gençlik Ve Spor Bakanlığı Personel Alımı 2022 başlıklı makalemizde Gençlik Ve Spor Bakanlığı 2022 iş ilanları, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

5 × 4 =