İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Gençlik Ve Spor Bakanlığı Personel Alımı 2022
Yazar: - 24 Eylül 2022
61
0

GSB (Gençlik ve Spor Bakanlığı) iş ilanı yayımladı! Bakanlık içeriğinde ve bağlı birimlerinde görevlendirilmek üzere 4147 işçi alımı yapılacak. Yayımlanan ilanların netice tarihleri ne zaman? Bakanlığın duyurduğu ilanın güncel hali ne?

Bakanlık 4147 İşçi Alımı Son Durum Ne?

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) yönünden yayımlanmış olan işçi alımı ilanına göre kadrolarda istihdam edilecek 300 Ofis Personeli Alımı, 866 Koruma ve Emniyet Görevlisi ve 2981 Destek Personeli olmak üzere 4147 personel alımı yapılacak. Yayımlanan ilanların müracaat süreçleri sona ermişti. İlanlara müracaatte tespit edilen adayların merakla beklediği netice tarihleri şimdilik açıklanmadı. Başvuru sürecinin haliyle alakalı güncel hal vatandaşlar yönünden merak ediliyor.

 

Bakanlık yönünden yapılacak olan işçi alımı amacıyla yayımlanan ilanlara müracaatlar 15 Eylül itibariyle sona ermişti. İlan detaylarında yer alan verilere göre 300 Ofis Personeli Alımı, 866 Koruma ve Emniyet Görevlisi ve 2981 Destek Personeli olacak şekilde 4147 işçi alımı yapılacak.

 

GSB Sürekli İşçi Alımı Sonuçları Açıklandı Mı?

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB devamlı işçi alımı amacıyla müracaat neticelerina dair bakanlık yönünden şimdilik resmi bir açıklama yapılmadı. Bakanlığın resmi internet sitesinde yer alan bildirime göre GSB işçi alımı neticeleri Kariyer Kapısı sistemi üzerinden açıklanacak.

 

GSB Sürekli İşçi Alımı Başvuru Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB devamlı işçi alımı amacıyla müracaatlar 15 Eylül tarihinde sona ermişti. İlanlara müracaat eden adaylar müracaat neticelerini e-Devlet şifrelerini kullanarak Gençlik ve Spor Bakanlığı Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilecekler.

Bir önceki yazımız olan İZFAŞ 27 Devlet Memuru Alımı ve Başvuruları 2022 başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

eight − 1 =