Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personel Alımı


Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda çalışmak isteyenler için iş olanakları günden güne artıyor. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu personel alımı yaparken hemen Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu iş başvurusu yaparak anında çalışanlardan birisi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu kurumda çalışmak isteyenleri bilgilendirebilmek için tüm detayları  insan kaynaklarıyla görüştük.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunun amacı ise ülkemizdeki durumu iyi olmayan ailelere, ailesiz ve kimsesiz kalanlara, barınma ve korunmaya ihtiyaç duyan yoksul insanlara sosyal hizmet sunabilme, yani; maddi anlamda destek, bakım ihtiyaçlarını karşılamak, eğitim olanakları sağlamak ve kültürel anlamda onlara destek olabilmektir. Aynı zamanda hayata karşı yenik düşmüş, ayakta duramayan ve çaresiz durumda kalmış insanların da barınma ve gıda ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Üzülerek söylemek gerekirse son zamanlarda bu tür kurumlarda zaten çaresiz kalmış olan insanlara uygulanan şiddet veya kötü davranışlarla karşılaşmaktayız. Bu tür olaylardan uzak durulması amacıyla de kadrosunu yenileme çabasında olan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu yeni personel alımı yaparken bazı kriterlerin özellikle kişilerde olmasını istiyor. Bu özelliklerin en başında gelen şey ise, şefkattir. Kurum’da barınan insanlar Kurum’da çalışanları çalışandan ziyade aile olarak gördüğü için bir sevgi ortamına muhtaçtırlar. Bu nedenle bu kurumda çalışmak isteyen kişilerin yumuşak huylu, tatlı dilli ve merhamet sahibi olmakla birlikte dürüst bir kişiliğe sahip olması en önemli meseledir.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda çalışmak isteyen kişiler (312) 418 6662 bu numarayı arayarak insan kaynaklarıyla iletişim kurmalıdır.

Bir önceki yazımız olan GS Store Personel Alımı başlıklı makalemizde GS Store Bayilik Başvuru Formu, GS Store Bayilik Şartları ve GS Store İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:sevgi evleri iş ilanları 2018 (20)

Latest Comments

  1. aysen 15 Mayıs 2014
  2. tuba 10 Temmuz 2014
  3. Cemile 14 Ekim 2014
  4. necla yıldızdal 16 Aralık 2015
  5. Sevgi 24 Ekim 2018
  6. Sevtap 1 Şubat 2019

Cevap Bırakın