GS Store Personel Alımı


Sarı – kırmızı renkleriyle dünyanın her yerine aslan gibi kükremiş ve tarihe adını altın harflerle yazdırmış olan Galatasaray spor kulübünün orjinal ürünlerini satan GS Store personel alımı yapmaktadır. Böylece tam fanatik Galatasaray delisi olup iş arayanlara GS Store’da hem çalışma fırsatı hem de çalışmanın vereceği gururu sunmaktadır. Hemen GS Store iş başvurusu yaparak en yakın zamanda işe başlayın!

GS Store Personel Alımı


Bugün milyonlarca taraftarının olması bir tesadüf olamaz. Başarılarıyla, aldığı ödüller ve kazandığı kupalarla Türkiye’nin gururu olan Galatasaray bugün bu çılgın taraftarı kolay kazanmamıştır. Takımına gelir katkısında bulunmak, taraftarlara orjinal ürünlerle hizmet sunma ve pek çok insana aynı zamanda iş sunmak amacıyla kurulan GS Store elemana ihtiyaç duymaktadır.  Sizler için insan kaynaklarıyla görüştük ve GS Store iş başvurusu konusunda detaylı bilgi aldık.

Eğer siz de GS Store’da çalışmak istiyorsanız en doğru ve en kolay yol GS Store insan kaynaklarıyla görüşmektir. Ayrıca GS Store’un bir başka mükemmel alternatif seçeneği de var! GS Store Bayilik. Hem kendi işinizin sahibi olmak, hem de takımınıza destek olmak ister misiniz? İşte bu fırsat tam size göre.

GS Store Bayilik Başvuru Formu

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Burda doldurduğunuz bilgiler gerekli yetkililere ulaşacaktır ve size geri dönüş yapılacaktır. Ancak detaylı bilgilendirme için veya iş başvurusu için insan kaynaklarıyla görüşmeniz en doğal yoldur. Aşağıdaki numarayı arayarak GS Store insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz.

GS Store İnsan Kaynakları Tel: 0 212 305 19 04

Bir önceki yazımız olan Kariyer.net İş Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Kariyer.Net CV Hazırlamak, Kariyer.Net CV Örnekleri ve Kariyer.Net İş Başvurusu Resimli Anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. Bayram kara 10 Mayıs 2014
  2. Emine 26 Ağustos 2014
  3. Adem 20 Ekim 2014
  4. tugba 23 Şubat 2015
  5. yasin güler 19 Ocak 2016
  6. Muharrem 18 Haziran 2016
  7. Alirıza Coşkun 20 Mart 2017

Cevap Bırakın