İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
MarkAntalya İş Başvurusu
Yazar: - 20 Aralık 2013
3.742
0

Bir yerde bir alışveriş merkezinin açılması o bölgedeki ticareti yoğunlaştırır. Bu ticaretin en önemli faktörü müşteri iken, aynı zamanda bir çok insana da iş imkanı sunularak ciddi anlamda ekonomiye katkılar sağlanmaktadır. Yaşamını Antalya’da sürdürüp devamlı bir işe ihtiyacı olanlar için, okul hayatını orada geçirip de part time yani yarı zamanlı bir işe ihtiyacı olanlar için bu büyük fırsatı kaçırmayın ve nı sürekli takip edin.

Eski otogarın bulunduğu bölgede şu an Markantalya Alışveriş Merkezi faaliyete geçmiştir. Bu alışveriş merkezinde Antalya halkının pek çok ihtiyacını giderecek markaların bulunması aynı zamanda iş olanaklarını da arttırmaktadır. Yüzlerce belki de binlerce insana iş imkanı sağlayacak olan bu alışveriş merkezinde çalışmak istiyorsanız açık pozisyondaki iş ilanlarını sürekli takip edin.

MarkAntalya İş Başvurusu

Kasiyerden satış danışmanına, mağaza müdüründen müdür yardımcısına, elektrik teknisyeninden mekanik teknisyenine, bilgisayar teknisyeninden yarım ve tam zamanlı elemanına kadar her türlü eleman ihtiyacına sahip olan MarkAntalyanın içerisindeki markaları sıralayacak olursak;

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Açılması ihtimal olan diğer mağazalar ise şu şekilde; Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar gibi mağazalar yer alıyor. Peki bitti mi? elbette hayır, devamı da var… LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

40’dan fazla mağaza ve markanın içerisinde bulunduğu MarkAntalya’da çalışmak isteyenler MarkAntalya insan kaynaklarıyla iletişim kurmalı veya MarkAntalya online iş başvurusunda bulunmalıdır. Aşağıdaki yollarla insan kaynaklarıyla görüşebilir ve anında bir iş sahibi olabilirsiniz.

Telefon: +90 (212) 324 52 22
Resmi Sitesi : http://markantalya.com/

Bir önceki yazımız olan DeFacto İş Başvurusu başlıklı makalemizde DeFacto insan kaynakları iş başvurusu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

11 + 15 =