DeFacto İş Başvurusu


DeFacto’ta çalışmak isteyenlere tam fırsat! Açık pozsiyonlara hemen yaparak anında işe başlama fırsatını yakalayabilirsiniz. En kolay şekilde nasıl DeFacto iş başvurusu yapacağınızı ve en hızlı şekilde nasıl işe başlayacağınız konusunda sizlere yardımcı olabilmek için DeFacto insan kaynaklarıyla görüştük ve iş olanakları hakkında bilgiler edindik.

DeFacto İş Başvurusu

2003 yılında kurulan DeFacto, kaliteli ürünleriyle ve çalışma ekibinin sunduğu müşteri memnuniyetiyle anında markalaşmış ve Türkiye genelinde 200’e yakın mağazaya ulaşmıştır. Binlerce insana sunduğu kaliteli elbiselerin yanı sıra bir çok insana da iş olanağı sağlamaktadır. DeFacto’nun çalışma ekibini bugünlere taşıyan ve kalite perdesinin arkasındaki sır hep insana verdiği değer ve önem neticesine bağlıdır.


DeFacto’da Kariyer

DeFacto’da kariyer yapmak isteyenlere büyük fırsat! “Doğru işe doğru insan” felsefesiyle kişiler uygun pozisyonlara atanmaktadır ve bu sayede ekip kalitesi korunmaktadır. DeFacto’da kariyer hayatı 2 farklı başlık altında toplanmaktadır.

  1. Genel Müdürlük Kariyer
  2. Mağazacılık Kariyer

Genel Müdürlük zirvesine ulaşmak zor değil ancak alımlar titizlikle yapılmaktadır. DeFacto için en önemli kurallardan birisi de ahlaki değerlerdir. Kişinin davranışları, hal ve hareketleri, kurduğu cümleler ve insanlarla olan ilişkisi marka adına son derece önem taşıyan faktörlerdir.

Diğer bir başlık ise mağazacılık kariyerdir. Bu bölümde aslında DeFacto’nun her alanında açık pozisyonlarda çalışma imkanı yakalamanız için sunulan bir bölümdür. DeFacto’nun bazı siteler aracılığı ile iş olanaklarını herkese açtığı sayfadır. için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan GS Store Personel Alımı başlıklı makalemizde GS Store Bayilik Başvuru Formu, GS Store Bayilik Şartları ve GS Store İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. ebru gursen 14 Temmuz 2014
  2. Çağrı 22 Ağustos 2014
  3. ezgi 4 Eylül 2014
  4. gül 17 Aralık 2014
  5. bayram 8 Kasım 2016

Cevap Bırakın