İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Mango İş İlanları ve Başvurusu 2020
Yazar: - 16 Mayıs 2020
98
0

Mango, sürat kesmeden eleman alımı yapmaya ve iş müracaatlarını kabul etmeye devam ediyor! Artan mağaza adedi ve sahip olunan şubelerdeki personel gereksinimlerini karşılayabilmek adına iş ilanları sunan insan kaynakları birimi, kendilerine ulaşan Mango iş müracaat formları ortamından tercihler yapmaktadır.

Bay – Bayan gözetmeksizin çoğu eğitim oranına göre iş ilanları sunan Mango İnsan Kaynakları birimi, iş müracaatı sağlayan şahıslarda aradığı genel ve özel nitelikleri şu şekilde sıralamıştır

Tecrübeli ya da Tecrübesiz
İlk Öğretim (Mezun)
Lise (Mezun)
Ön Lisans (Mezun)
Üniversite(Mezun)
Yoğun Çalışma Temposuna Uygun
Pozisyonunda ve Sektörün de Deneyimli
İnsan İlişkilerinde Başarılı, Çalışkan ve Azimli
Askerlik Hizmetini Tamamlamış ya da Muaf

MANGO Açık İş Pozisyonları

Yeni işçi alımları oluşturulan kadro pozisyonlarını anlık ve detaylı olarak webdeki platformlarda aktüelleştirmeye devam eden Mango, yayınladığı iş ilanlarında ülkemizdeki tüm mağazaları amacıyla tek tek duyurular yayınlamaktadır. Kendilerine ulaşan iş müracaatlarını personel havuzlarında biriktiren Mango, gereksinim duyulduğu taktirde bu müracaat sahipleri ile iletişime geçmektedir.

Mango ilanları ortamında en çok personel alımı oluşturulan iş pozisyonlarını kasiyer, satış danışmanı ve depo personeli olarak görülmektedir. Mağaza personellerinin dışında muhasebe ve satın alma personeli gibi büro çalışanları içersinde belirli dönemlerde iş müracaatı kabul edildiği görülmektedir.

için tıklayınız.Başvuru esnasında takıldığınız her şeyi olursa yorum yaparak sorabilir, isterseniz yorum yaparak başvurunuzu yapabilirsiniz.Güncel iş ilanları için web sitemizi ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki(LCW) İş İlanları ve Başvurusu 2020 başlıklı makalemizde lcwaikiki iş başvuruları 2020, ve ve başvuruları 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

20 − five =