Kuveyt Türk Katılım Bankası İş Başvurusu 2014


20 yılı aşkın süredir bankacılık faaliyetini sürdüren Kuveyt Türk katılım bankası, son yıllarda sektördeki yerini büyüterek adını daha fazla duyurmayı başarmış ve bugün  Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer almaktadır. Hızla büyüyen Kuveyt Türk, yeni şubeler açtıkça hızla personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Eğer siz de Kuveyt Türk katılım bankasında çalışmak istiyorsanız en yakın zamanda Kuveyt Türk iş başvuru formu doldurarak CV bırakabilirsiniz. Kuveyt Türk iş başvurusu hakkında sizlere detaylı bilgileri bu iş ilanında aktaracağız.


1989 yılında ilk temeli atılan Kuveyt Türk, 1999 yılında tam anlamıyla banka kapsamına girmiş ve faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve 2006 yılında ünvanını “Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.” olarak değiştirmiştir. Gelirlerinin sadece %62’si Kuveyt Türk’e aittir. Geriye kalan hisseler, Kuveyt devletine, İslam kalkınma bankası ve vakıflar genel müdürlüğü gibi yerlere dağılmaktadır.

Kuveyt Türk katılım bankası, Gebze’de açılan yeni merkez ve Gayrettepe’de bulunan merkez binasıyla şu an hizmet vermektedir. Çalışanlarına en iyi ortamı ve başarılı bir kariyer hayatı sunan Kuveyt Türk’te siz de yerinizi almak istiyorsanız hemen Kuveyt Türk güncel iş ilanlarına bakarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Güncel iş ilanlarını görmek ve iş başvurusu gerçekleştirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Stajyer Alımı 2014 başlıklı makalemizde Garanti Bankası Staj Başvuru Yerleri, Garanti Bankası Staj Başvurusu 2014 ve Garanti Bankası Staj Başvurusu İçin Yapılması Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. aysu 18 Haziran 2014
  2. gülseren 26 Haziran 2014
  3. huseyin 18 Temmuz 2014

Cevap Bırakın