Garanti Bankası Stajyer Alımı 2014


Eğer hâlâ öğrenciyseniz veya üniversiteyi bitirip kendinize yeni bir iş arıyorsanız Garanti bankasının staj programları tam size göre! Bankacılığa dair hiç bir bilginiz yoksa bile, sizi sıfırdan sektöre uygun şekilde yetiştirip sizi hem meslek sahibi hem de iş sahibi eden Garanti bankasında stajyerlik yapmak ister misiniz? Sizler için 2014 garanti bankası stajyer alımları hakkında bilgiler topladık ve bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. 3 farklı bölgede 3 farklı program ile staj imkanı sunan Garanti Bankası, kariyerinize tamamiyle yön veriyor! Genel Müdürlük birimlerinde, Bölge Müdürlüklerinde ve şubelerde staj imkanı sunan banka’da yerinizi almak istiyorsanız aşağıdaki yolu takip edin veya sayfanın aşağısında bulunan yorum bölümünden kendinizi tanıtabilirsiniz.

Garanti bankası 3 farklı program ile stajyer eğitimi vermektedir.


Genç Garanti’li Staj Programı: İhtiyaç halinde talep edilen en üst seviye stajyerlik eğitimidir. Genel Müdürlüklerde 6 ile 10 hafta arasında bir eğitim verilir. Eğitimin sonunda yine ihtiyaç halinde öğrenciler bulundukları yerde çalışmaya devam edebilirler.

Garanti’li Deneyim Staj Programı: Satış ve pazarlama konusunda kendini daha yatkın olduğunu hisseden kişiler, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Gaziantep’teki Bölge Müdürlüklerinde 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 6-10 haftalık bir eğitim programı kapsamına dahil olurlar.

Temel Bankacılık Staj Programı: Bankacılık sektörünü daha yakından tanımak isteyen, şubelerde kısa bir vakit geçirmek isteyen kişiler 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 1 ay şube eğitimi alırlar ve böylece şube tecrübesi edinme fırsatına sahip olurlar.

Eğer siz de garanti bankası ile çalışmak, stajınızı bu bankada yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iş ilanlarından birine başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Shell Personel Alımı 2014 başlıklı makalemizde Shell İş Başvuru Formu 2014, Shell İş Başvurusu 2014 ve Shell İşçi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. erkan 31 Mayıs 2014
  2. erkan 31 Mayıs 2014
  3. Ayşe ÇİÇEK 14 Ağustos 2014
  4. ihsan 4 Eylül 2014
  5. metehan kağba 18 Eylül 2014
  6. hazal 19 Eylül 2014
  7. Esra 8 Şubat 2016

Cevap Bırakın