Koton Personel Alımı 2014


Koton ailesi, başarısını ve yükselişini; verimli, çalışkan, azimli ve hırs ile çalışan personellerine borçludur. Geleceğe yönelik daha büyük yatırımlar için ve Koton’un hayatını sürdürebilmesi için siz değerli çalışanlara ihtiyaç bulunmaktadır. Bu nedenle Koton personel alımı gerçekleştiriyor ayrıca kariyer hedefi olanlar için koton staj olanağı sağlıyor.

Eğer siz de yeni işinize başlamak ve Koton ailesine katılmayı arzuluyorsanız Koton iş başvuru formu doldurarak Koton ailesi ile daha yakından tanışabilirsiniz.

Koton 2014 Eleman Alımı

Koton ailesine katılmak için, Koton’un bir kaç mülakatından geçmeniz gerekmektedir. Koton, doğru pozisyona doğru personel yerleştirebilmek için bazı niteliklerinizi test eder ve sizi değerlendirir.  Bu niteliklerden bazıları şunlardır;


İngilizce, bazı alanlarda yetkinlik ve çeşitli psikoteknik testler.. Daha başarılı bir kariyer için Koton genel müdürlüğünde seçebileceğiniz meslekler ayrıca şunlardır;

Tasarım, satın alma, mali işler, insan kaynakları departmanı, pazarlama ve yurt içi – yurtdışı mağazacılık.

Daha fazla ve daha geniş alanlarda kariyer hedefi olanlar için aşağıdaki çalışma alanları seçilebilir;

Bölge yöneticisi, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, görsel sunum sorumlusu, reyon sorumlusu, şef kasiyer, kasiyer

Koton Stajyer Alımı

Staj başvuruda bulunabilmenizin sadece 2 şartı bulunmaktadır. Bunlardan birincisi öğrenci olmak, ikincisi de 35 yaşını aşmamış olmak. Yaz ve kış dönemi staj yapmak isteyenler ve staj sonunda kariyerine Koton’da devam etmek isteyenler için Koton ailesinden çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Kariyer sayfamız ve iş başvurusu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Stajyer Alımı 2014 başlıklı makalemizde Garanti Bankası Staj Başvuru Yerleri, Garanti Bankası Staj Başvurusu 2014 ve Garanti Bankası Staj Başvurusu İçin Yapılması Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. cansu göker 25 Haziran 2014
  2. sibel tosun 19 Temmuz 2014
  3. yunus taşdemir 19 Ağustos 2014
  4. mehmet 18 Ekim 2014
  5. aylin 28 Ekim 2014
  6. AYNUR 11 Temmuz 2015
  7. Veysel 8 Aralık 2016
  8. Zehra buyukkol 25 Ocak 2017

Cevap Bırakın