İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Koton 84 Personel Alımı 2022
Yazar: - 27 Eylül 2022
13
0

Ülkemizin önde gelen perakende giyim yapımcısı olan Koton, Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ile hizmetlerine devam etmekte olup çevrimiçi mağazasından da 7/24 destek sağlamaktadır. Büyüme oranlarını ilerleten Koton 84 yeni iş ilanı açıkladı ve açık pozisyonlar dahilinde personel alımları yapacak. Sizler amacıyla Koton yönünden yayımlanan ilanları derledik. 1988 senesinde Kuzguncuk’ta yalnızca 25 metrekarelik bir mağazada başlayan öykü bugün 28 değişik ülkede 500’den çok mağazada ve 10 binden çok personel ile devam ediyor. 220 kişilik kreatif kadrosu ile birlikte modaya akımlar çıkartmakta olan şirket senelik olarak 300 milyon seviyesinde müşteriye sahip olarak bilinmekte olup deposunda 60 binden çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Ülkemizin mühim dışsatım firmaları arasında yer almakta olan Koton bu anlamda Türkiye’ye döviz girdisi sğalamaya devam etmektedir. Büyüme oranlarını yeni istihdamlar ile sağlamakta olan şirket yönünden 84 iş ilanı açıklandı ve yüzlerce personel alımı yapılacak. Peki iş ilanları nedir?

Açık Pozisyonlar Nedir?

Koton yönünden kamuoyuna 84 iş ilanı yayımlandı. Peki pozisyonlar nedir? Buna göreBilgi Güvenliği Sorumlusu, Kalite Kontrol Sorumlusu (Triko), Kategori Eksperi, Genç Alıcı (Jersey), Web Tasarım (Ux / Uı) Uzman Yardımcısı, Dijital Pazarlama Uzman Yardımcısı, Kumaş Kontrol Eksperi, Eğitim ve İşveren Markası Eksperi, Lojistik Planlama Eksperi, Görsel Sunum Eksperi – Ataşehir Brandium Avm, Uluslararası E-Com. Kıdemli Planlamacı, Organizasyonel Gelişim ve Tazminat Sorumlusu, İK İş Ortağı (Satış) – İstanbul, Mağaza Müdürü – Kahramanmaraş Piazza Avm, Saha İnsan Kaynakları Müdürü, Hybris Geliştirici, Fit Teknikeri (Erkek Ürün Grubu), Kıdemli Ticari Planlamacı, Grafik Tasarım (Plaj & İç Giyim) gibi pozisyonlar başta olmak üzere bir birinden değişik 84 iş ilanı amacıyla eleman alımı yapılıyor. Peki adaylar nasıl müracaatlarını yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Koton yönünden alımı yapılacak olan kadroların bir alanı yukarıda verilmiş olup bütün pozisyonları görmek, aranan şartları incelemek ve müracaatlarını yapmak isteyen adayların anında alttaki linki takip ederek müracaatalrını bitirmesi gerekmektedir.

Başvuru: https://bit.ly/3c6qpr0

Bir önceki yazımız olan TOGG Personel Alımı 2022 başlıklı makalemizde togg eleman alımı 2022, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

6 − 4 =