İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Gazi Üniversitesi Sözleşmeli 28 Hemşire Alımı
Yazar: - 03 Nisan 2014
2.502
1

Gazi Üniversitesi rektörlüğü tarafından 3 Nisan 2014 tarihinde sözleşmeli 28 hemşire alımı ilanı yayınlandı. Kısa süre içerisinde gündemde çok fazla yer edindi ve bir çok insan tarafından ilgiyle takip edilmeye başlandı. Siz de Gazi üniversitesi hastanesinin gerçekleştireceği sözleşmeli 28 hemşireden birisi olmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz çünkü  ilan içeriğindeki detayları sizlerle paylaşacağız.

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı İlanı

KPSS B grubu esas alınarak özel bütçeden karşılanmak üzere sözleşmeli hemşire alım ilanı Gazi Üniversitesi rektörlüğü tarafından ilanı yayınlandı.

Ünvan: Hemşire
Sayı: 28 Kişi
Aranan Nitelikler: Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu Lisans Programından Mezun Olmak.

Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri bir ay içerisinde fesh edilecektir. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi halinde sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içersinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların pozisyonlarında istihdam edilemezler.

Bu ilana başvuru gerçekleştirebilmek için adaylarda genel olarak aranan şartlar şöyledir;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Kamu haklarından yararlanabiliyor olmak
 • Sicilin temiz olması ve her hangi bir soruşturma altında bulunmamak
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya ertelemiş olmak
 • Göreve engel olabilecek her hangi bir bedensel sağlık sorununa sahip olmamak
 • Her hangi bir kurumdan emekli olmamak ve yaşlılık aylığı almıyor olmak

Esas Alınacaklar

 • Adaylar için 2012 KPSS (B) Grubu KPSSP3 puanı değerlendirilecektir
 • İlana başvuracak kişiler için “Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri” uygulanır

Başvuru Yeri ve Şekli

Öncelikle buraya tıklayarak başvuru formunu bilgisayarınıza indirip eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz form ve aşağıda istenen belgelerle birlikte ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Teknikokullar/BEŞEVLER-ANKARA adresinde bulunan Personel Dairesi Başkanlığına kendiniz başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuruda getirilen belgelerin eksik veya hatalı, başvuru formunun eksik veya hatalı olması durumunda, ayrıca adayın aranan niteliklere uymuyor olması veya başvuruyu gecikmeli yapması durumunda başvuru yapılmayacaktır.

Başvuru İçin İstenen Belgeler

 • 2012 KPSS Sınav Sonuç Belgesi
 • Başvuru formu (indirmek için tıklayınız)
 • Diploma Örneği

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli 28 Hemşire Alımı

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçlar

KPSS (B) gurubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanları başvuruları geçersiz sayılacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç yedi gün içerisinde www.gazi.edu.tr web adresinden ilan edilecektir. Bu sözleşmeli hemşire alım ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslime müteakip atama yapılır, atamanın adaylara yazılı olarak bildirilmesinden itibaren 15 gün içinde aday görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.

İletişim Adres : Gazi Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı Teknikokullar/BEŞEVLER-ANKARA

İletişim Tel : 0312-202 24 07-08-09-10-11

Bir önceki yazımız olan Bimeks Eleman Alımı ve İş İlanları 2014 başlıklı makalemizde Bimeks İnsan Kaynakları, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
 1. efna_nnn dedi ki:

  ben gazi çalışanıyım ve şunu diyebilirim ki personeline değer vermeyeyn böyle bir hastane daha olmaz.işine geldiği gibi davranan bir kurum.hemşire hakkının çok yendiği bir yer.fazla mesai ücretlerimizi alamıyoruz.gelmeyin zaten bir çok hemşire çıkmayı düşünüyor.

BİR YORUM YAZ

14 − seven =