Bimeks Eleman Alımı ve İş İlanları 2014

Teknoloji ve elektronik aletlerde lider firmalar arasında bilinen Bimeks’te yerinizi almak ister misiniz? O halde en doğru yerdesiniz çünkü sizlere Bimeks insan kaynakları departmanından edindiğimiz bilgileri aktaracağız. Bimeks eleman alımı ve Bimeks iş başvurusu hakkında bilgi ve Bimeks’de ki açık pozisyonları sizlerle paylaşarak sizleri bu konuda bilgilendirmeyi amaçladık.

Kurulduğu günden bu yana en aktif büyüme oranlarını yaşayan lider firmalar arasında yer alan Bimeks’in bugün Türkiye genelinde 66 mağazaya ve binlerce çalışana sahiptir. Özellikle 2013 yılında Electro World’un Türkiye’deki aktifliğini satın alarak tüm Electro World mağazalarını Bimeks’e çevirerek daha büyük bir satış pazarlamasına ve daha geniş bir satış ağına sahip olmuştur.

bimeks is basvurusu


Bimeks İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

2011 yılının verilerine göre 400 Milyon TL’ye yaklaşan Bimeks’in cirosu, önceki yıllara göre kıyaslandığında bu bir yükseliş göstergesinin kanıtıdır. Bimeks yönetimi mağazalarını Türkiye’nin dört bir yanında yayarak daha aktif bir satış pazarlaması elde etmek istemiştir. Bu nedenle Bimeks mağazaları daha fazla personele ihtiyaç duyacak. Böylece binlerce insana iş imkanı doğacaktır.

Özellikle teknoloji dostu personel alımı gerçekleştiren Bimeks, çalışanlarının temiz, ahlaklı ve güleryüzlü olmasını istemektedir. Mağaza müdürü, satış personeli, kasiyer, müşteri temsilcisi, mağaza satış danışmanı, part time satış danışmanı, grafiker gibi pozisyonlarda eleman arayan Bimeks’e hemen iş başvuru formu doldurarak siz de çalışmaya başlayın. Dileyenler için Part Time yani yarı zamanlı çalışma olanağı da sağlanmaktadır. Bimeks açık pozisyonları görmek ve Bimeks iş başvurusu gerçekleştirmek için tıklayınız.

Latest Comments

  1. mustafa 9 Nisan 2014
  2. cengiz öztürk 31 Ağustos 2014

Cevap Bırakın