İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar 2014
Yazar: - 20 Şubat 2014
3.010
3

Özellikle ev hanımları için, vakitleri müsait olanlar için çeşit çeşit ek gelir imkanları sunmaya devam ediyoruz. Evde boş oturmaktan sıkılanlar veya evinin dışında çalışmaya imkanı olmayan özellikle bayanlar için 2014’te evlere boncuk işi veren firmaları sizlerle paylaşmak istedik. Eğer siz de evde boncuk işi yapmak istiyorsanız veya başka insanlara boncuk işi vermek istiyorsanız sizleri bu konu altında buluşturmak ve bilgilendirmek istiyoruz.

Uzun yıllardan beridir özellikle bazı firmalar, evde ek iş yapmak isteyen kişilere bu imkanı tanıyarak cüzdan, boncuk, tesbih, kına gibi işler vermektedir. Firmaların sizden bekledikleri tek şey, size verilen işi güzel ve sağlam bir şekilde yapmaktır. Tasarımlarınızın şıklığı da oldukça önem taşımaktadır bu nedenle daha önce tecrübeli olmanız veya bir yerden eğitim almış olmanız şart. İstanbul’da yaşayıp hiç tecrübesi olmayanlar üzülmesin, çünkü İsmek gibi devletin eğitim kurumları boncuk işi eğitimi vermektedir dileyenler 0212 531 01 41 numarasını arayarak İsmek insan kaynakları ile bu konuyu daha detaylı görüşebilir.

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar 2014

Ek iş ilanları için tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan Mondi İş Başvurusu başlıklı makalemizde Mondi Fabrika İş Başvurusu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
  1. aynur akçay dedi ki:

    Evde iş yapmak istiyorum acaba nasıl

  2. hülya dedi ki:

    resim bölümü mezunuyum, el becerim var boncuk ve paketleme , davetiye ek iş arıyorum. teşekkürler

  3. Hülya dedi ki:

    Ev hanımıyim Bağcılar’da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum 27yaşındayim

BİR YORUM YAZ

seven − 4 =