İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Mondi İş Başvurusu
Yazar: - 13 Şubat 2014
3.245
3

15 yıldan fazladır mobilya sektöründe kaliteli bir marka olarak yerini almış olan Mondi, kendileriyle çalışacak yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. 500’den fazla çalışanıyla her gün büyüyüş gösteren Mondi, Boydak Holding çatısı altında Türkiye’de önemli bir yere sahip olan mobilya firmasıdır. Eğer siz de Mondi’de çalışmak istiyorsanız hemen Mondi iş başvuru formu doldurarak anında işe başlayabilirsiniz.

Yaklaşık 20 yıldır mobilya sektöründe öncü firmalar arasında yer alan Mondi, 2006 yılında Boydak Holding’e katılarak ağını genişleterek Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. 2014 yılında 43.500 m2 kapalı alanda 500’den fazla işçisiyle hiç hız kesmeden çalışmalarına devam ederek mobilya adına her türlü ürünü 500’den fazla satış noktasında müşteriye sunmaktadır. Mondi için kaliteyi korumanın tek bir yolu var, o da daima modayı takip ederek güncel ve yenilikçi olmak. Kendini sürekli yenilemeyen, güncel tutmayan ve yeni şeyler üretmeyenler daima yok olmaya mahkumdur. Mondi, en önemlisi dünyanın 40 farklı ülkesine ihracat yaparak satış pazarlamasını günden güne büyütmektedir.

Mondi İş Başvurusu

Dilerseniz sadece Mondi’de değil, Boydak’a bağlı olan diğer tüm firmalarda işe başlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Boydak, kendileriyle çalışmak isteyen kişiler için bir kariyer sayfası oluşturmuş ve kariyer hedefi olanlar için kolaylık sağlamış bulunmaktadır. Aynı zamanda Mondi staj imkanından da yararlanabilirsiniz. Boydak kariyer sayfasında sizler için iş başvuru formundan , işe alma organizasyonuna kadar her türlü detaylı bulabilir ve Mondi insan kaynakları ile görüşebilirsiniz.

Mondi İş Başvurusu İçin Tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan İstanbul İnternet Cafe İş İlanları 2014 başlıklı makalemizde İnternet Cafe İş İlanları 2014, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
  1. FATİH dedi ki:

    önlisans mezunuyum yapılacak işte kadro var mı.kadro varsa çalışırım.

  2. nurdan mürteza dedi ki:

    merhaba ben kayseri’de yaşıyorum 21 yaşındayım iş başvurusu yapmak istiyorum değerlendirirseniz sevinirim saygılarımla

  3. yasemin Önel dedi ki:

    Merhaba ben yasemin mondi de çalışmak istiyorum kendimi bu sektörde geliştirmek istiyorum şimdiden teşekkürler

BİR YORUM YAZ

eleven + 15 =