Eleman Arayan İnşaat Firmaları 2014


İnşaat sektörü, yüzyıllardan beridir var olan ancak günümüzde daha aktifli gösteren bir sektördür. Türkiye’de bir süre durgunluk göstermiş olsa da özellikle son 10 yılda aşırı bir büyüyüş göstermiş olan bir sektördür. Türkiye’nin büyümesiyle paralel olarak büyüyen İnşaat firmaları sürekli ihtiyaç gereği  işçi, eleman, mühendis, mimar, teknik eleman vb. eleman alımları yapmaktadırlar. Eğer siz de bir İnşaat firmasında çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz, çünkü sizler için en iyi inşaat firmalarını araştırdık. Söz konusu kariyeriniz ise, hiç dert etmeyin çünkü aşağıdaki listede sizi yurt dışına gönderecek kadar kaliteli firmalar da var!

İnşaat sektörü sürekli büyüyüş gösteren ve yeni elemana ihtiyaç duyan bir sektördür. İnşaat sektöründe iş arayan insanların işsiz kalması mümkün değildir çünkü başta ülkemizde olmak üzere tüm dünyada inşaat büyük bir sektör haline gelmiştir, etrafımızda dahi bir çok inşaat görebiliriz. Bu inşaatları gerçekleştiren inşaat firmaları daima işçi, eleman, mühendis, stajyer, mimar, teknik eleman vb. elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Eğer siz de bu yeteneklerden birine sahipseniz hemen aşağıdaki inşaat iş ilanlarından birine iş başvurusu yapabilirsiniz.

AĞAOĞLU İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Ağaoğlu İnşaat, ilk olarak 1981 yılında Akdeniz İnşaat ile faaliyete geçmiş ve ilerleyen zamanlarda Ağaoğlu Grup olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Bugüne kadar 30 binden fazla konut inşaat tamamlanmış ve 17 büyük inşaat projesini hayata geçirmiştir. Daima en üst kalite anlayışıa sahip olan Ağaoğlu İnşaat işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ağaoğlu İnşaat, özellikle kariyer hedefi olanlar için kaçırılmayacak bir fırsattır. Ağaoğlu İnşaat iş başvurusu için tıklayınız.


ENKA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI

Daha önce sizler için Enka İnşaat hakkında bilgi vermiştik. Enka İnşaat 1957 yılında Şarık Tara ve Sadi Gülçelik tarafından kurulmuş ve günümüze kadar izlediği büyüme stratejisi doğrultusunda daima büyüyüş göstermiş, dünyanın dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren bir inşaat firmasıdır. Enka İnşaat’ın politikası ise, dünyaya yeni modern bir inşaat sistemini tanıtmaktır. Aynı zamanda üniversite öğrencilerine de staj imkanı sağlayan Enka İnşaat, kariyer bakımından da oldukça kaliteli bir firmadır. Enka İnşaat iş başvurusu için tıklayınız.

Eleman Arayan İnşaat Firmaları 2014

İSTANBUL’DA ELEMAN VE İNŞAAT İŞÇİSİ ARAYAN İNŞAAT FİRMALARI

Her ne kadar daha çok Türkiye’nin diğer bölgelerinde İnşaat sektörü daha hızlı bir şekilde faaliyet gösteriyor olsa da, özellikle İstanbul’da yeni yapılacak kaliteli mimari yapılara sağlam elemanlar gereklidir.  Sizler için İstanbul’da faaliyet sürdüren İnşaat firmalarını araştırdık ve aşağıda insan kaynakları iletişim bilgileriyle beraber sunduk.

Ukra İnşaat İnsan Kaynakları: +90 212 699 99 60

Rönesans İnşaat İnsan Kaynakları: +90 312 441 31 41

Fİ Yapı İnsan Kaynakları: +90 212 689 00 90

Limak İnşaat İnsan Kaynakları: +90 312 446 88 00

VARYAP İnşaat İnsan Kaynakları: +90 216 688 48 08

Yukarıdaki İnşaat firmaların insan kaynaklarıyla görüşerek iş başvurusu yapacağınızı belirtebilirsiniz. Türkiye’de faaliyetini sürdüren kaliteli inşaat firmalarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz ancak siz de aşağıda yorum yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Valeo Otomotiv İş Başvuru Formu 2014 başlıklı makalemizde Valeo Otomotiv Bursa İş Başvurusu, Valeo Otomotiv Hakkında Bİlgi ve Valeo Otomotiv İş Başvurusu 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. hüseyin 23 Nisan 2014
  2. idris 17 Haziran 2014
  3. mustafa 23 Haziran 2014
  4. mustafa kayadibi 29 Ağustos 2014
  5. kadir külahcı 18 Eylül 2014
  6. MEHMET HADİ BULUT 8 Ekim 2014
  7. ahmet tuncay 9 Ekim 2014

Cevap Bırakın