Enka İnşaat İş Başvurusu 2014

1957 yılında Şarık Tara ve Sadi Gülçelik tarafından kurulan Enka İnşaat Şirketi, faaliyetlerini günümüzde hâlâ dünyanın dört bir yanında sürdürmektedir. Enka İnşaat’te çalışmak isteyenler için Enka İnşaat iş başvuru formu hazırladık ve iş başvurusu konusunda sizleri detaylı bilgilendirmeye çalışacağız.

Enka insaat

İnşaat sektöründe yıllardan beridir faaliyetini sürdüren ve tüm dünyaya yeni modern inşaat örneklerini tanıtan Enka İnşaat, bugün yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dünya üzerinde bir çok ülkede faaliyetlerini sürdürmekte ve modern inşaat anlayışını sürdürmektedir. Enka İnşaat’ı bugünlere taşıyan en önemli unsur ise, daima kalitesinden ödün vermemesidir. Bunlarla birlikte Enka İnşaat’in vizyon ve değerler listesinde şöyle değerler de mevcut; Mükemmellik, Yenilik, Hız, Güvenlik, Toplumun iyi bir üyesi olmak.


Ayrıca Enka İnşaat çalışanlarını da unutmamak lazım. Enka İnşaat, çalışanlarına sunduğu son derece memnuniyet ile çalışanlarının kalbini kazanmayı hedeflemiştir. Çünkü Enka İnşaat’e göre iyi sonuçlar, iyi çalışmalar neticesinde çıkar bu yüzden çalışanlara değer vermek Enka İnşaat’in en önemli unsurlarındandır.

Enka İnşaat İş Başvurusu

enka kariyer

Enka İnşaat’te kariyer yapmak isteyenler en yakın zamanda insan kaynakları web sayfasından Enka İnşaat iş başvurusunda bulunmalıdırlar.

Enka İnşaat Staj Başvurusu

Üst seviye üniversite öğrencilerine sunulan Enka İnşaat staj imkanından faydalanmak için çok iyi derecede ingilizce bilmeniz ve ortalamanız 3.0’ın üzerinde olmalıdır.

Enka İnşaat iş veya staj başvurusu yapmak için tıklayınız.

Latest Comments

  1. cemil horuz 14 Nisan 2014
  2. senol canruh 4 Eylül 2014
  3. MEHMET HADİ BULUT 8 Ekim 2014
  4. erdogan dilekci 31 Ekim 2014
  5. yaşar özaslan 24 Aralık 2014

Cevap Bırakın