İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
BİM Bayiliği Almak İçin Gereken Şartlar
Yazar: - 06 Şubat 2014
9.209
2

Günümüzde süpermarketler artık küçük işletmelere göre daha fazla rekabet görmektedir bu nedenle küçük işletmeler artık kendilerini büyütme gayretindedir. Bir çok insan ise yeni açacağı işletmeyi bir süpermarketin bayisi olarak açmak istemektedir. Bu yazımızda amacımız BİM bayiliği almak isteyenlerin aklındaki soruları gidermek ve bayilik almak için gerekli şartları sizlerle paylaşmaktır. Eğer siz de BİM bayiliği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız en doğru yerdesiniz.

BİM Bayilik (Franchise) Ücreti ve Şartları

BİM marketleri, Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış ünlü bir süpermarket markasıdır. Bir çok insan bim bayiliği almak için gayret göstermektedir ancak biz bu konuyla alakadar Bim insan kaynaklarından bilgi edindik. Hem insan kaynaklarının söylentisi hem de BİM resmi web sitesinde bulunan bu sorunun yanıtı şöyledir;

” Yeni bir BİM marketi sadece kendi şirketimiz tarafından açılmakta ve aynı şekilde işletmesini de şirket bünyemiz altında gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle şirket dışı şahıslara veya başka firmalara bayilik, şube ya da franchise vermemekteyiz. ”

BİM şirketi bayilik vermemektedir ancak kiralık dükkanınız var ise bunu BİM'e bildirmek için buraya tıklayınız.

BİM İletişim Bilgileri

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.
Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
Telefon: 0216 564 03 03
Faks: 0216 311 79 78
E-posta: iletisim@bim.com.tr

Bir önceki yazımız olan MNG Kargo Bayilik Fiyatı ve Şartları başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. hasan demir dedi ki:

    Kendime iş kurmak istiyorum

  2. veysel dedi ki:

    sayfa başlığı: BİM BAYİLİĞİ ALMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR. yazı okunduğunda çıkan sonuç:BİM BAYİLİK VERMİYOR YENİ ŞUBELERİ KENDİ AÇIYOR. Yorumu siz yapın.

BİR YORUM YAZ

18 − 7 =