İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
MNG Kargo Bayilik Fiyatı ve Şartları
Yazar: - 02 Ocak 2014
3.597
1

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. 2003 yılında kurulmuş bir kargo şirketidir. Peki MNG kargodan bayilik almak için neler yapılmalı? MNG kargo bayilik şartları nelerdir? MNG kargodan bayilik almak için ne kadar ücret ödememiz gerekiyor? MNG kargo bayiliği almak isteyenlere bu konuda bilgilendirmek için MNG kargo insan kaynaklarıyla görüştük.
MNG Kargo Bayilik Fiyatı ve Şartları
2003’den beridir faaliyetini sürdüren MNG kargo, bugün 7000’den fazla çalışanıyla sunduğu hizmetin neticesinde 700’den fazla şubeye sahip olmakla birlikte; 25’den fazla aktarma merkezine, 14 bölge müdürlüğüne, 6 uçak ve 2000’den fazla taşıtı ile Türkiye’nin dört bir yanında günde 500 binden fazla adrese kargolarını ulaştırmaktadır. Ayrıca kendi uçaklarına sahip olan bir kargo firması olması da, MNG kargoyu Türkiye’de zirveye taşımaktadır. Ayrıca ilk olma özelliği sadece bundan ibaret değil. Getirdiği teknoloji ile ilk olma özelliğini taşıdığı başka bir konu ise, verilerin teknolojik sistemler sayesinde hiç karışmadan en hızlı şekilde kargoların ulaşmasıdır.

MNG Kargo Bayilik

MNG Kargodan bayilik almak isteyenler başvuru formu doldurmalı veya insan kaynaklarıyla görüşmelidirler. İnsan kaynakları, genellikle yüz yüze görüşerek sizin hakkınızda detaylı bilgiler isteyecek ve duruma göre sizi gerekli yere yönlendirecektir. Başvuru formu doldurmak için tıklayınız.

MNG Kargo İnsan Kaynakları

Adres: Maslak Mah. Sümer Sok. No:3 Ayazağa Ticaret Merkezi Kat:5 Şişli / İSTANBUL
Tel: (0212) 366 55 55 pbx
Fax: (0212) 366 55 60
E-Mail: info@mngkargo.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
 1. Mehmet Fatih Gezgen dedi ki:

  Yaş:40
  evli
  İl:gaziantep
  sent:karataş 1. bölge
  Araba işinden iyi anlarım hızlı teslimat yaparım
  hem araba hemde motor ehliyeti var
  öz geçmiş:bir mobilya mağzasında şöfördüm.

BİR YORUM YAZ

16 + 4 =