Arçelik İş Başvurusu 2015


1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kuruluşu gerçekleşen Arçelik, bugün bir dünya markası olma özelliğini taşımaktadır. Henüz kurulduğu ilk yıllardan itibaren büyük ilgi gören Arçelik, dünya devlerine rakip olmaya adaydı. Bugün binlerce çalışanı ve milyonlarca müşterisiyle tam anlamıyla bir marka olan Arçelik’te siz de çalışmak ister misiniz? O halde sizler için 2015 yılına ait Arçelik iş ilanlarını paylaşarak Arçelik iş başvurusu konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.


Arçelik İş Başvurusu ve İş İlanları

Beyaz eşya sektöründe ülkemizin öncüsü olan Arçelik, her geçen gün kalitesini arttırarak piyasasını güçlendirmeye devam etmektedir. 1993 yılına kadar bulaşık makinesi üretimine geçebilen Arçelik, günümüzde harika teknolojisiyle olağanüstü makineler üretmeye ve bu yolda yeni çalışma arkadaşları aramaya da devam etmektedir. Eğer siz de Arçelik kadrosuna katılmayı istiyorsanız, tek yapmanız gereken Arçelik’in resmi web sitesinden açık pozisyonları takip etmek, ilgi çekici bir CV doldurup iş başvurusunda bulunmak.

Eğer her hangi bir pozisyona başvuruda bulunmak istemiyorsanız alternatif olarak genel iş başvurusunda bulunabilir ve kendinizi tanıtarak yapabileceğiniz işleri dile getirebilirsiniz. Başvuruda bulunmanız durumunda belli bir süre sonra size geri dönüş yapılacaktır.

Arçelik ayrıca personellerine çeşitli haklar ve ayrıcalıklar tanımaktadır. Çalışma yılına ve tecrübesine yıllık izinler, ücretlendirme değişmektedir. Ayrıca her çalışanına özel sigorta yaptırmaktadır.

Arçelik iş ilanlarını görmek ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Türkiye Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde Microsoft Türkiye İş Başvuru Formu, Microsoft Türkiye İş Başvurusu Nasıl Yapılır ve Microsoft Türkiye İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. Osmandevrez 18 Şubat 2017
  2. Pınar fidanboy 27 Şubat 2017
  3. Saliha 24 Mayıs 2017

Cevap Bırakın