"Enter"a basıp içeriğe geçin

Mango İş Başvurusu 2014

Bu yılki Mango personel alımlarından yararlanmak, Mango’da çalışmak mı istiyorsunuz? O halde bu fırsat tam size göre çünkü insan kaynaklarından bize gelen bilgilere göre bu yıl Mango fazlasıyla personel alımı gerçekleştirecek ve çalışanlarına daha fazla haklar tanıyarak ayrıcalıklı şirket haline gelecek.

1968 yılında İsac Andic Ermay Türkiye’den İspanya’ya göç etmek zorunda kalmıştır. 1984 yılında açtığı ilk Mango adlı mağaza, kısa zaman içerisinde büyüyüş göstererek günümüzde 100 ülkede faaliyetini sürdüren bir şirket haline gelmiştir.  Mango meyvesiyle tanışıp meyveyi çok seven Ermay, bu meyve isminin hemen hemen her ülkede standart olduğunu da göz önünde bulundurarak mağazalarının adını Mango yapmıştır. Önce komşu ülkelerle başlayan Mango, dünyanın bir çok ülkesinde satış yapmaktadır.


Türkiye’de ise 1997 yılında ilk mağazasını açmış ve bugün neredeyse her alışveriş merkezinde bir Mango mağazası yer almaktadır. Özellikle Cevahir gibi büyük alışveriş merkezlerindeki şubelerde mağazalar daha büyük olduğundan personel ihtiyacı da o kadar büyük oluyor.

Mango İş İlanları

Mango, tüm dünyada geniş bir pazarlamaya sahip. Neredeyse her yerde karşımıza çıkabilecek bir mağazası olduğundan dolayı, personel alımları daha fazla olmaktadır. Mango, kendileriyle çalışıp yüksek kariyer hedefi yapmak isteyenler çeşitli olanaklar ve haklar sağlamaktadır. Moda tasarımcısından, bilgisayar programcısına kadar, müşteri temsilcisinden, satış danışmanına kadar bir çok açık pozisyona uygun eleman arayan Mango’ya hemen iş başvurusu yaparak başlayabilirsiniz.
mango is ilanlari
Mango tüm açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız. Sadece Ankara mağazalarındaki iş ilanlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.Gelen Aramalar:mango iş başvuru formu doldur

7 Yorum

 1. mustafa mustafa

  18 YIL SÜMER HOL AŞ SATIŞ MAG SATIŞ ŞEFİ VE MAGAZA YETKİLİSİ OLARAK BURSA MAG GÖREV YAPTIM REFERANS SÜMER HOL SAGILAR LÜTFEN CEVAP VERİN

 2. cansu göker cansu göker

  ben lise mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum büyükçekmece mimaorabaad oturmaktayım bu semtlerde olursa sevinirim

 3. reyhan kavak reyhan kavak

  Merhaba ben 4 yıldır akmerkez mango subenizde kat destege gelmekteyim..mudurlerimin herbiri beni cok begenmesine raman lise diplomasi olmadigindan oturu personel olamadim ama benim bu ise cok ihtiyacim var ve her yil surekli destek amavli gelmekteyim artik alinmak istiyorum cunku mangoyu cok seviyorum ne olur artik alinayim..Lise diplomam yok ama kat destege geldigim halde satislerim fevkalade..part time de denegin..yeterki alinayim..saygilar.

 4. ipek sungay ipek sungay

  Ihtiyacim oldugu icin calismak istiyorum

 5. ilyas ilyas

  Mangoda depo elamani olarak calismak istiyorum.

  Konu hakkında yardim ve desteğinizi önemle istirham ederim.

  Saygilarimla,

 6. songul songul

  Merhaba is başvurusu yapmak istiyorum yardımlarınızı rica ederim.secrettv cv gorebilirsiniz

 7. Sibel Sibel

  Istanbul esenyurt da yasiyom mango da çalışmak istiyorum lise mezunuyum bayanim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir