Mango İş Başvurusu 2014


Bu yılki Mango personel alımlarından yararlanmak, Mango’da çalışmak mı istiyorsunuz? O halde bu fırsat tam size göre çünkü insan kaynaklarından bize gelen bilgilere göre bu yıl Mango fazlasıyla personel alımı gerçekleştirecek ve çalışanlarına daha fazla haklar tanıyarak ayrıcalıklı şirket haline gelecek.

1968 yılında İsac Andic Ermay Türkiye’den İspanya’ya göç etmek zorunda kalmıştır. 1984 yılında açtığı ilk Mango adlı mağaza, kısa zaman içerisinde büyüyüş göstererek günümüzde 100 ülkede faaliyetini sürdüren bir şirket haline gelmiştir.  Mango meyvesiyle tanışıp meyveyi çok seven Ermay, bu meyve isminin hemen hemen her ülkede standart olduğunu da göz önünde bulundurarak mağazalarının adını Mango yapmıştır. Önce komşu ülkelerle başlayan Mango, dünyanın bir çok ülkesinde satış yapmaktadır.


Türkiye’de ise 1997 yılında ilk mağazasını açmış ve bugün neredeyse her alışveriş merkezinde bir Mango mağazası yer almaktadır. Özellikle Cevahir gibi büyük alışveriş merkezlerindeki şubelerde mağazalar daha büyük olduğundan personel ihtiyacı da o kadar büyük oluyor.

Mango İş İlanları

Mango, tüm dünyada geniş bir pazarlamaya sahip. Neredeyse her yerde karşımıza çıkabilecek bir mağazası olduğundan dolayı, personel alımları daha fazla olmaktadır. Mango, kendileriyle çalışıp yüksek kariyer hedefi yapmak isteyenler çeşitli olanaklar ve haklar sağlamaktadır. Moda tasarımcısından, bilgisayar programcısına kadar, müşteri temsilcisinden, satış danışmanına kadar bir çok açık pozisyona uygun eleman arayan Mango’ya hemen iş başvurusu yaparak başlayabilirsiniz.
Mango İş Başvurusu 2014
Mango tüm açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız. Sadece Ankara mağazalarındaki iş ilanlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Historia AVM Eleman Arayan Mağazalar başlıklı makalemizde Historia AVM İş İlanları, Historia İş Başvurusu ve Historia Part Time İş İmkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. mustafa 9 Nisan 2014
  2. cansu göker 25 Haziran 2014
  3. reyhan kavak 4 Temmuz 2014
  4. ipek sungay 13 Ekim 2014
  5. ilyas 5 Şubat 2015
  6. songul 17 Şubat 2015
  7. Sibel 18 Haziran 2016

Cevap Bırakın