İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı Alımı
Yazar: - 04 Şubat 2014
3.521
0

Vakıfbank, resmi web sitesinde 3 Şubat 2014 tarihinde kariyer sayfasında müfettiş yardımcılığı alımı yapacağını duyurdu. Duyuru içerisinde öncelikle VakıfBank’ın tanıtımı ardında Teftiş Kurulu’nun tanıtımı ve son olarak da sınava ilişkin açıklamalar yer almaktadır. Sınava katılmak için istenilen şartlar, başvuru sırasında gereken belgeler, sınav konuları ve başarı esaslarının yanı sıra sınava nasıl başvurulacağına dair bilgiler, sınava katılmak isteyen kişiler için son başvuru tarihi yazılı sonucu ve mülakat şekilleri de bilgi olarak yayınlanmıştır.

DİKKAT!: 14 Şubat 2014 tarihi son başvuru tarihidir. Adayların bu tarihe kadar muhakkak aşağıdakilere uygun şekilde başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

VakıfBank müfettiş yardımcılığı alımı sınavına katılmak isteyen adaylar için istenilen şartlar aşağıdaki gibidir.

VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı Alımı

Sınav Tarihi, Yerleri ve Sınavda Adayın Yanında Getirmesi Gerekenler

VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı yazılı sınavı Anadolu Üniversitesi tarafından yapılmakta olup İstanbul ve Ankara’da gerçekleşecektir. Eğer sınava katılmaya hak kazandıysanız 31.03.2014 tarihinden itibaren http://sinav.anadolu.edu.tr/vakifbank/ adresinden T.C. kimlik numaranız ile sınav bilgilerinizi ve sınava giriş belgenizi çıktı olarak alabilirsiniz. Sınava girecek kişiler sınav günü yanlarında aşağıdakilerini bulundurmalılardır.

  1. Sınav giriş belgesi
  2. Resimli nüfus cüzdanı (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport)
  3. Kurşun kalem ve silgi

VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı Alımı

VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı Sınav Başvurusu

Bu sınava katılmak isteyen kişiler “http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Login.aspx” adresinden online başvuru yapmaları gerekmektedir. Ancak başvuru gerçekleştirmeden önce 70 TL sınav ücretini yatırmanız ve VakıfBank’ın ilgili bölümüne bilgi iletmeniz gerekmektedir ardından online başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu sınavla ilgili daha detaylı bilgiler edinmek, kafanıza takılan soruları gidermek için (0212) 316 76 35 – 316 76 36 numaralarını arayarak VakıfBank ile özel olarak iletişim kurabilirsiniz veya aşağıda vermiş olduğumuz ilan sayfasına girerek tüm detayları görebilirsiniz.

http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx

Bir önceki yazımız olan AÖF 25-26 Ocak Sınav Soru ve Cevapları başlıklı makalemizde AÖF 25-26 Ocak 2014 Sınav Cevapları, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

nine − nine =