Ülker Personel Alımı


Küçük bir iş yerinde; 6-7 kazan, küçük bir fırın ve üç işçiyle faaliyete geçen Ülker Bisküvi, bugün tam anlamıyla zengin bir marka haline gelmiştir ve sürekli Ülker personel alımı yapmaktadır. Şu an Türkiye genelinde 2 tane büyük fabrikası bulunan Ülker;  bisküvi, kraker, çikolata, kaplamalı bisküvi ve gofret üreterek yurt içi ve yurt dışında büyük bir hizmet vermektedir.

Ülker Personel Alımı


Ülker’i bugünlere taşıyan en büyük özellik ise, sürekli yenilikçi olmasıdır. Özel uzmanlar tarafından özel laboratuvarlarda yılda ortalama 60 yeni ürün geliştirilmekte ve piyasaya sunulmaktadır.

Ülker Eleman Alımı

Günden güne büyüyüş gösteren Ülker, kadrosuna güç katmak için yeni beyinlere ihtiyaç duymaktadır ve bu nedenle kadrosunu genişletmek amacıyla personel alımı yapmaktadır. Ülker’in en güzel yanıysa, kariyer hedefi olanlar için Ülker grubunun çalışanlarına fırsat ve tecrübe tanıyarak insan kariyerini daha iyi boyutlara taşımasıdır.

Ülker, Yıldız Holding’e bağlı olduğu için Yıldız Holding’in kendi bünyesine kendi tabiriyle “yeni yıldızlar” katmak için oluşturduğu özel iş başvuru sayfası var. Yıldız Kariyer sitesine kayıt olarak öz geçmişinizi tam anlamıyla doldurun ve sadece Ülker değil, Yıldız Holding bünyesinde bulunan diğer tüm iş olanaklarına da başvuru yapın.

Yıldız Kariyer sayfasına ulaşmak ve Ülker iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Akdeniz Güvenlik İş Başvurusu başlıklı makalemizde Akdeniz Güvenlik İnsan Kaynakları, Akdeniz Güvenlik İş Başvuru Formu Doldur ve Akdeniz Güvenlik İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. volkan deveci 2 Mayıs 2014
  2. yasemın 1 Eylül 2014
  3. sedat 18 Eylül 2014
  4. ibrahim kaya 21 Aralık 2014

Cevap Bırakın