İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Türkiye Geneli 2Bin Şoför Alımı ve Başvuruları
Yazar: - 06 Nisan 2018
722
0

Devletimiz ülkemizdeki işsizliğin önüne geçmek için Türkiye genelinde toplamda 2000 en az ilk okul mezunu şoför alımı yapmaya karar vermiştir.Şoför alımını Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile özel sektör firmaları ve kamu kurumları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımları gerçekleştirmektedir.

Türkiye Geneli 2Bin Şoför Alımı ve Başvuruları  Başvuru yapacak adaylarda aranılan özellikler;

Buna göre adayların en az ilkokul mezunu olmak, ehliyet sahibi olmak, sorumluluk sahibi olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, seyahat engeli olmamak, araç kullanımında titiz olmak, alkol veya madde kullanıcısı olmamak, trafik kurallarına uyumlu olmak, sağlığı iş yapmaya elverişli olmak, psikolojisi uygun olmak, belirlenen yaş aralığında olmak, firmaya ve pozisyona göre değişen sertifikaya sahip olmak şartları aranmaktadır.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığı ile 308 kamyon şoförü, 338 yolcu taşıma şoförü ve bin 354 yük taşıma şoförü alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların kamyon şoförü için tıklayınız , yolcu taşıma şoförü için tıklayınız veya yük taşıma şoförü için ise tıklayınız linklerine tıklayarak olan adaylar müracaatlarını online olarak gerçekleştirmek zorundalardır.

 

Türkiye Geneli 2Bin Şoför Alımı ve Başvuruları sonuçlarını sitemizden takip edebilirsiniz.Diğer güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Personel Alımı ve Başvuruları 2018 başlıklı makalemizde ttnet iş başvurusu 2018, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

2 × two =