İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Türk Telekom İş Başvuru Formu
Yazar: - 12 Aralık 2013
2.314
3

Türk Telekom binlerce insana iş imkanı sağlarken, günden güne bu sayı artmaktadır. Türk Telekom’da çalışmayı ister misiniz? O halde Türk Telekom personel alımından faydalanarak en yakın zamanda Türk Telekom iş başvurusu yapmayı unutmayın! Sizler için Türk Telekom insan kaynaklarıyla görüştük ve detaylı bilgiler alarak sizlere sunmak istedik.

Türk Telekom’da İş İmkanı

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, Türk Telekom’da çalışmak kesinlikle bir ayrıcalıktır. Markasıyla, çalışanlarına sunduğu hizmet, kaliteli çalışma ortamı, faaliyet ve çeşitli etkinlikler, diğer yerlere göre Türk Telekom’u farklı kılan yanıdır.

Türk Telekom, 24 Nisan 1995 tarihinde PTT’nin telefon ve posta hizmetlerinin bir birinden ayrılmasıyla kurulmuştur. Türk Telekom’un bugün Türkiye genelinde 6-7 milyon arası adsl yani internet, 16 milyon da telefon kullanıcısı bulunmaktadır. Türk Telekom’un tek hedefi ise; müşterilerine son derece kaliteli bir hizmet sunmak ve bu kaliteyi müşteriye sunacak bir çalışma ekibi oluşturmak. Çünkü Türk Telekom’a göre her insan değerlidir.

30 binden fazla çalışanından birisi olmayı istemez misiniz? Elbette her insan ister, ama herkes orada olamaz. Bu nedenle elinizi çabuk tutun ve hemen Türk Telekom iş başvurusunda bulunun, kariyer hayatınıza bir an önce başlayın!

Türk Telekom İş Başvuru Formu

Ayrıca bu iş ilanı hakkındaki görüşlerinizi, iş hakkında bildiklerinizi aşağıda paylaşmayı unutmayın, başarılar!

Bir önceki yazımız olan Tekfen İnşaat İşçi Alımları başlıklı makalemizde Tekfen İnşaat 2014 İşçi Alımları, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
  1. Sinem dedi ki:

    Rize türk telekom dan iş ariyorum

  2. cüneyt dedi ki:

    ağır vasıta ve hafif araç şöförüyüm pratik ve iş gereği ne gerekiyorsa anu yapan biriyim

  3. Tuncay dincel dedi ki:

    Merhaba bende işe gitmek için can atarım ama işe almazlar ben izmir deyim ama almazlar E ehliyetim var src cem var bayraklı dayım ilgilenen olurmu olursa sevinirim saygılar.

BİR YORUM YAZ

4 + 16 =