İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Teknosa Personel Alımı ve İş Başvurusu
Yazar: - 28 Kasım 2013
2.696
1

Teknosa, Türkiye genelinde bilinen en yaygın teknoloji mağazalarından birisidir. 5 mağaza ile Sabancı Holding tarafından kurulan Teknosa, bugün Türkiye genelinde 75 ilde 283 şubeye sahip olup 3000 kişilik kadrosuyla müşterilerine hizmet etmektedir. Teknosa hızla büyümesini ve bugünkü halini almasını; mağazalarında verdiği hizmete borçludur.

Gelişen ve sürekli büyüyen Teknosa’nın uzman kadrosunda yer almak isteyenler için yine Teknosa’dan kaçırılmayacak bir fırsat! Teknosa Akademi sayesinde Teknosa sizi daha iyi tanıyor, sizi yetiştiriyor ve size uygun pozisyon seçerek sizi kadrosuna dahil ediyor.  Ayrıca çeşitli yetenekler kazandırıyor, kişisel ve mesleki gelişiminize de katkı sağlıyor.

Teknosa iş ilanları sayfasına gitmek ve iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdakileri okumayı unutmayınız.
http://www.teknosa.com/KurumsalSayfalar/Turkce/OnlineBasvuru.aspx

Teknosa’nın resmi web sitesinde “İnsan Kaynakları” sayfasına girerek “Açık Pozisyonlar” bölümünden Teknosa iş ilanlarını görebilirsiniz. Teknosa’nın web sitesine kayıt olup CV’nizi doldurarak dilediğiniz pozisiyondaki işe başvuruda bulunabilirsiniz.

Teknosa Stajyer Alımı

Teknosa aynı zamanda hem lise hem üniversite öğrencileri için dönem dönem staj imkanı sunmaktadır. Stajyer alımları genelde okul müdürlerine bilgi olarak iletilir ancak siz dilerseniz şahsi olarak da gidip Staj başvurusunda bulunabilirsiniz.

Teknosa İletişim Bilgileri

Teknosa müşteri hizmetleri sayfası için tıklayınız.

Genel Müdürlük
Teknosa Plaza Batman Sokak No: 18 34734 Sahrayıcedit / İSTANBUL
Tel: (0216) 468 36 36
Lojistik Merkezi
Barış Mahallesi 1804 Sokak No:5 Gebze/ Kocaeli
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Yasin varlı dedi ki:

    Ben lojistik işinde çalışmaktayız toplama fon biliyorum sizinle çalışmak isterim saygılarım la yasin

BİR YORUM YAZ

13 − six =