Survivor Başvuru Formu 2014


Son bir kaç yıldır Acun Ilıcalı tarafından yönetilen ve her yıl düzenlenen Survivor yarışması bu sene yani 2014 yılında da yeni yarışmacı ve yarışmalarla ekran başında olacak! Yarışmaya başvurmayı niyetlenmiş adaylar ise büyük bir heyecan içerisinde Survivor başvurusu gerçekleştirmekte. Eğer siz de başvuru yapmak istiyorsanız  sırasında hemen başvuru gerçekleştirin ve yarışmaya katılma fırsatını yakalayın.

Yarışma ilk olarak 2011’de Türkiye’de Acun Ilıcalı tarafından yayına girdi ve bu sezon 4. sezonunu oynayacak. Yarışmacıların bir kısmı ünlülerden, bir kısmı ise gönüllülerden oluşuyor. Gönüllü kısmı, sizlerin başvurusuyla oluşmaktadır. Başvuru formlarınız Acun Medya tarafından incelenmekte ve duruma göre mülakata çağırılmaktasınız. Eğer gerçekten yarışmaya uygun olarak görülür iseniz tercih edilen siz olmaktasınız.

Yarışmanın 1. sezonu kazanan kişi Derya Büyükuncu olmuştur.

Yarışmanın 2. sezonu kazanan kişi = Nihat Altınkaya olmuştur.


Yarışmanın 3. sezonu kazanan kişi = Hilmi Cem İntepe olmuştur.

Yarışmanın 4. sezonu kazanan kişi siz olabilirsiniz?

Survivor Yarışma Başvuru Formu

Rüyalarınızın gerçek olmasını ister misiniz? Belki büyük fırsat sizi yakalar, kim bilir? Yakında başlayacak olan Survivor yeni sezon için hemen Acunn.com üzerinden başvuru formu doldurun ve adayların belirleneceği zamanı bekleyin.  SURVIVOR – BAŞVURU FORMU
Survivor Başvuru Formu 2014
Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak başvuru formu gerçekleştirebilirsiniz. Formu doldururken, kırmızı çizgili kutucukları doldurmanız zorunlu olan alanlardır. Her ne kadar kırmızı alanlar dışındaki alanların doldurulması zorunlu olmasa da, formun tamamını eksiksiz ve ilgi çekici şekilde doldurmanız lehinizedir. Formu tam doldurmuş ve bilgileri en iyi şekilde vermiş birisiyle, sadece gerekli alanları doldurmuş birisinin başvuru formu elbette kıyaslanmayacaktır. Forma yükleyeceğiniz fotoğrafınızın da ilgi çekici olmasına özen gösterin. Tüm alanları doldurduktan sonra formun en altındaki güvenlik kodunu da girip başvurunuzu gerçekleştirin.

Bir önceki yazımız olan Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu başlıklı makalemizde Kim Milyoner Olmak İster 2014 Başvuru Formu, Kim Milyoner Olmak İster Başvuru 2013 ve Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. tahir özbalık 13 Nisan 2014
  2. hamit arat 20 Mayıs 2014
  3. selam acun bey ben sizi izlemeye keyif alıyorum 15 Temmuz 2014
  4. hasandüzenli 5 Eylül 2014
  5. sadık Topuz 13 Eylül 2014
  6. mehmet 18 Ekim 2014
  7. Mazlum 17 Ağustos 2015
  8. Ebru 28 Kasım 2016

Cevap Bırakın