İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Starbucks 2015 İş ilanları
Yazar: - 28 Eylül 2015
1.812
1

Dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks yetiştirmek üzere baristalar arıyor.

Ülkemizde ve dünyada en bilinen kahve zincirlerinden olan firma Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Kocaeli ve Samsun’da bulunan  mağazalar için tam zamanlı olarak servis elemanları alacak. Dünyanın en iyi kahvelerini güler yüzlü bir hizmet ile sunmayı ilke edinen firma, takım çalışmasına yatkın, mağazacılık sektöründe ilerlemeyi hedefleyen, müşterilere güler yüzüyle hitap eden, yaşam boyu gelişimi amaç edinen kişileri bünyesine katmayı amaçlıyor.

1971 yılında kurulan, ABD merkezli kahve dükkânları zinciri Starbucks sunduğu kaliteli, taze kavrulmuş kahveleriyle ülkemizde de her yaştan kişilerin uğrak bir mekân oldu. Firma soysal sorumluluk çerçevesinde, sosyal, çevresel ve ekonomik katkı sağlamak amacıyla ülkemizde çeşitli sosyal sorumluluk projelerindeki kesimlerle iş birliği yapmaktadır. Firmanın katkı sunduğu bu projelerden biri Kardeş okullar projesidir. Çalışanlarına “iş ortağı” gözüyle bakan firma, müşterilerine sunduğu hizmetin önemli bir parçası olan baristalara kendilerini çeşitli sosyal sorumluluk alanlarında da geliştirmeleri yönünde teşvik ediyor.

Başvurular için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Dışişleri Bakanlığı Uzman Yardımcılığı Başvuruları 2015 başlıklı makalemizde 2015 personel alımı, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Sule Sevgi dedi ki:

    Ticaret lisesi mezunuyum özel sirketlerde muhasebe ve finans sorumlusu olarak çalıştım.3 aydır calismiyorum. Amacım eğitimimi tamamlamak ve is hayatında daha başarılı olabilmek. Muhasebe haricinde farklı departmanlarda da kendimi geliştirmek istiyorum

BİR YORUM YAZ

3 × four =