İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
OdeaBank Personel Alımı ve Başvuru Formu
Yazar: - 04 Mayıs 2020
249
0

Odeabank direkt satış temsilcisi, müracaat güvenliği memuru, uyum/aml analisti gibi pozisyonlara personel alımı, eleman alımı gerçekleştirecek. İş müracaatı şartları ile ilgili bilgi almak, iş müracaat formuna ulaşmak ve güncel iş ilanları çin yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Odeabank Bank Audi sal’nin Türkiye’deki yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir. 20 Haziran 2012’de etkinlik izni alabilmek amacıyla Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na müracaatte bulunmuş, 2 Ekim 2012 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) etkinlik iznini aldığını bildirmiştir. İlk şubesini Maslakta açan Odeabank her geçtiğimiz sene ülkemizde piyasa payını arttırmak amacıyla reklam ve yeni şube açma gibi konulara ağırlık vermektedir. Zaten son zaman çıkarmış bulunduğu kredi avantajlarıyla da adından son derece çok söz ettirmiş olan Odeabank 2020 senesi büyüme hedefleri tarafında yeni açacağı ve iş pozisyonu açığı tespit edilen şubelerine bir çok personel alımı gerçekletireceğini açıkladı. Emniyet vazifelisi, satış temsilcisi, müracaat güvenliği memuru, uyum / aml analisti gibi pozisyonlara personel alımı gerçekleştirecek Odeabank amacıyla 2020 Odeabank eleman alımı, Odeabank iş müracaatı şartları ve iş müracaatı formu yazımızın devamında.

Odeabank personel alımı ve iş Başvuru formu 2020

45 şubesi ve 1500’ü aşkın çalışanı ile müşteri memnuniyeti amacıyla devamlı çalışan ve her sene büyüme rakamlarıyla gelecekte ülkemizin lider finans kuruluşlarından birisi olma yolunda emin adımlarla gelişen Odeabank, 2020 senesinde da büyüme hedefleri tarafında bir çok pozisyona lise mezunu ve üniversite mezunu eleman alımı gerçekleştirecek.Şu an amacıyla imtihansız olarak  mülakat yolu ile personel alımı yapan Odeabank, çalışanlarını büyük bir hassaslıkla seçmektedir. Müşteri memnuniyetini en çok gözeten finans kuruluşları arasında ilk sıralarda olan Odeabank işçi alımı sürecinde çalışanlarını güler yüzlü, çalışma prensiplerine sadık kişileri zorlu bir mülakat sürecinin sonrasında seçmektedir.

Bazı kurumlar personel alımı amacıyla kendi internet adresleri üzerinden ilan verirken, bazıları da ilanlarının daha çok kitleye daha basit şekilde ulaşması amacıyla kariyer portallarını tercih etmektedir. Odeabank da personel alımı amacıyla bu kariyer sitelerini seçen kurumların başında yer alıyor. Odeabank iş ilanları amacıyla kariyer.net iş bulma ve arama portolarını tercih ediyor. Aşağıda tespit edilen müracaat formu sayesine Odeabank açık pozisyonlardan istediğiniz, size ideal olan pozisyona müracaatnızı yapıldıktan sonra bu iş müracaat formunuz şirketin insan kaynakları departmanına aktarılır. Burada oluşturulan hassas bir eleme süreci sonucunda kabul edilen adaylar mülakata çağırılır ve bu aşamayı da başarı ile geçtiğimiz adaylar birer Odeabank çalışanı olmaya hak kazanırlar.

ODEBANK PERSONEL ALIMI VE İŞ BAŞVURUSU amacıyla TIKLAYINIZ

Odeabank şu an imtihansız olarak personel alımı gerçekleştirse de gelecekte eleman alımı gerçekleştireceği bölümler amacıyla imtihan gerçekleştireceği da edinilen bulgular arasında yer alıyor. Odeabank personel alımı imtihanı ile ilgili gelişen zaman, haber netlik kazandığında sizlere www.devlette.com üzerinden daha çok bilgi vereceğiz.

Odeabank iş müracaat şartları nelerdir?

Şu an amacıyla Odeabank direkt satış temsilcisi,  müracaat güvenliği memuru, uyum / aml analisti, engelli personel, emniyet vazifelisi, gişe yetkilisi, avukat, memur gibi bölümlere eleman alımı gerçekleştiriyor. Bu işçi alımlarını ise İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi illerde tespit edilen şubelerinde gerçekleştirecek. Bu açık iş pozisyonları amacıyla müracaat şartları da alçakta yer alabilmektadır.

Direkt Satış Temsilcis Başvuru Şartları

Lisans / Önlisans mezunu ya da devam zorunluluğu bulunmayan bir lisans bölümünde öğrenci,

Bankacılık ve satış bölümünde kariyer uygulamak isteyen,

Etkileşim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı,

Tercihen satış deneyimine sahip,

Ekip işlevini gerçekleştirmesine yatkın,

Genel görünümüne özen gösteren, prezantabl,

Seyahat engeli bulunmayan, büro dışında vazife alabilecek,

Tercihen aktif vasıta kullanabilen,

Erkek adaylar amacıyla askerliğini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli,

Başvuru Güvenliği Memuru Başvuru Şartları

Üniversitelerin 4 senelik eğitim veren bölümlerinden mezun,

27 yaşını aşmamış,

MS-Office programları konusu ile ilgili bilgi sahibi,

Finans kuruluşlarının müracaat güvenliği ya da bu kuruluşlara hizmet veren Etkileşim Merkezlerinde en az 6 ay deney sahibi,

Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli (erkek adaylar amacıyla)

7/12 dönüşümlü vardiya sistemi ile çalışabilen

Odeabank personel alımı, Odeabank güncel iş ilanları, Odeabank eleman alımı , memur alımı, Odeabank imtihanı ve Odeabank iş müracaatı formu ile ilgili merak ettiklerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akbank Yönetici Alımı 2020 başlıklı makalemizde 2020 akbank iş başvurusu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

one × 5 =