Kim Marketleri Eleman Alımı ve İş Başvurusu


Kim Marketlerinden iş arayanlara büyük fırsat! 2014 yılında yeni açılacak olan 20 Kim Market şubesine 500 eleman, diğer şubelerine de 1000’e yakın eleman alımı yapılacak. Bu fırsattan hemen yararlanarak Kim iş başvuru formu doldurun ve anında işe başlayın.

Kim Marketlerinin vizyonu; müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımaktır. Ayrıca hedef olan 2023’e kadar Kim Market zincirlerini 5 ülkeye kadar genişletmek ve Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisi olmaktır. Çalışanlarına çeşit çeşit olanaklar sunan Kim Markette çalışma fırsatını kaçırmayın ve bu açıktan yararlanarak hemen Kim Market iş başvurusu gerçekleştirin. Kim Marketleri, Kasap – Şarküteri – Manav bölümünde, reyonlarda, kasada, bilgi ve sistem teknolojileri bölümü ve finans bölümünde eleman alımı yapmaktadır ancak genel olarak tüm pozisyonlar için bazı temel şartlar vardır;

 • İnsanlarla kuvvetli bir iletişime sahip olmak
 • Sorumluluk alabilen ve iş temposuna ayak uydurabilmek
 • Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Kendini eğitebilen ve daima gelişim sağlayabilmek
 • Erkekler için askerlik tamamlanmış veya en az üç sene tecilli olmak

Ayrıca açık pozisyonlarla ilgili bölüm bölüm istenilen nitelikleri görmek için tıklayınız.

Kim Marketleri Eleman Alımı ve İş Başvurusu

Kim Marketleri, her geçen gün müşteri potansiyelinin artmasını kendi çalışanlarına bağlamaktadır. Doğru çalışmanın doğru kazandıracağına inanan Kim Marketleri yönetim kurulu, çalışanlarına daima en iyi imkanları sağlamayı hedeflemektedir. Çalışanlarına çeşitli haklar sunarak onları başka bir yere muhtaç etmemeyi, çeşitli etkinlikler yaparak onların gönüllerini kazanmayı ve çalışma arkadaşlarıyla olan bağlantıları güçlendirmeyi hedeflemektedir. Ödüllendirme sistemi ile de, çalışanlarının çalışma verimlerini arttırmak istemektedir.

Kim Marketi açık pozisyonları görmek ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan A101 İş Başvuru Formu 2014 başlıklı makalemizde A101 İş Başvuru Formu, A101 İş İlanları ve A101 Personel Alımı 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

 1. PINAR DEMİREL 16 Temmuz 2014
 2. aylin 28 Ekim 2014
 3. Yunus 13 Kasım 2015
 4. Fatih 7 Temmuz 2016
 5. ASLI 15 Kasım 2016
 6. NAZLI KURT 19 Nisan 2017

Cevap Bırakın