İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
İşkur Ülke Geneli Güvenlik Görevlisi Alımı 2018
Yazar: - 12 Ağustos 2018
696
0

Ülkemizde güvenlik görevlisi bay-bayan personel ihtiyacından dolayı işkur aracılığıyla toplamda  2.356 personel alımı gerçekleştirilecektir.Alımlar özel firmalara olacaktır.KPSS puanı aranmayacaktır.Başvuru yapabilmek için en az lise mezunu olmak gerekmektedir.Başvuru yapacak adaylarda aranılan özel ve genel nitelikler;

 

Türkiye genelinde özel firmaların güvenlik görevlisi ihtiyacının giderilmesi için İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı. Buna göre en az lise mezunu olan 2 Bin 356 silahlı silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacak.  Türkiye Genelinde özel güvenlik alımlarına başvuru şartları neler? İşin olsa ekibi olarak güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylara yönelik olarak bazı detayları paylaşacağız.
3 BİN 621 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI;
İŞKUR Türkiye Genelinde en az lise mezunu olan adaylar arasından 2 Bin 356 Güvenlik Görevlisi alımı yapılması için iş ilanları yayımladı. 11 Ağustos tarihi itibari ile yapılacak alımlarda ilan sayısı 244 olarak açıklandı. Buna göre adayların silahlı olarak görevlendirilecek olan güvenlik görevlileri ile silahsız güvenlik görevlilerinde 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanunda belirtilen şartlara sahip olarak serfika bulunması gerekiyor. Diğer başvuru şartları neler?

BAŞVURU ŞARTLARI;

Güvenlik görevlisi alımlarında başvuru şartlarında alım yapılacak olan pozisyonlara göre genel başvuru şartlarını taşımak, 18 yaşını tamamlamış olmak, öğrenim düzeyinde en az lsie mezunu olmak şartları bulunuyor. Ayrıca başvuru ilanların diğer özel şartlarını taşımak gerekiyor.
Başvuru yapmak için tıklayınız.

Başvurular hakkında aklınıza takılanları yorum yaparak sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fibabank Çağrı Merkezi Personel Alımı başlıklı makalemizde banka çağrı merkezi iş ilanları, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

7 + 2 =