İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi Alımı ve Başvurusu 2020
Yazar: - 04 Mayıs 2020
117
0

İŞKUR üzerinden KPSS koşulu aranmadan 135 emniyet görevlisi alımı uygulanacağı yayınlandı. Başvuru yapacak adaylarda aranılan özel ve genel niteliklere haberimizden ulaşabilirsiniz.Online iş Başvuru Formu doldurabilirsiniz.İşte detaylar!

Güvenlik Görevlisi Alımları amacıyla Hangi Şartlar Aranıyor?
Özel emniyet görevlisi olmak amacıyla yaşadığınız kentte tespit edilen sertifika vermeye yetki sahibi kişi kurumlardan silahlı ya da silahsız olmak üzere eğitim almış olmanız gerekiyor. Bunun devamında ise Güvenlik Genel Müdürlüğü yönünden düzenlenen ÖGG sınavına katılarak başarılı olmanız gerekiyor.Güvenlik görevlisi alımları amacıyla aranan başka şartlar her kuruma göre değişiklik gösteriyor. Bir iş ilanının koşulunda 23-45 yaş arası koşulu bulunurken, başka bir iş ilanında en az 1 yıllık deney istiyor. Fakat genel olarak;

Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması,
En az ortaöğretim mezunu olmak,
Özel Güvenlik Eğitim/Sertifikası’na sahip olmak,
En az B kategorisi sürücü belgesine sahip olmak,
Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

İŞKUR iş ilanlarını incelemek ve müracaat yapabilmek amacıyla ise İŞKUR’un internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. İŞKUR kaydı hem çevrimiçi hem de İŞKUR şubelerinden yapılabilmektedir. Fakat Covid-19 pandemi döneminde çevrimiçi kayıtlar yapılmaktadır. İş arayan bireylerin İŞKUR’da kayıt oluşturabilmeleri amacıyla 14 yaş ve üstünde olmaları gerekmektedir.

Hangi Alımlar Yapılıyor?İŞKUR iş ilanları kapsamında;
Güvenlik Görevlisi, Silahlı Güvenlik Görevlisi, Silahsız Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Amiri Sorumlusu,  Güvenlik Müdürü,  Güvenlik Polisi.

Hangi Şehirler amacıyla Alımlar Yapılıyor? İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Bilecik, Eskişehir, İzmir, Uşak.

İlanları detaylı incelemek ve başvuru yapmak için https://www.iskur.gov.tr/is-ara?city=&workCode=3048&pageNumber=1 bağlantısından faydalabilirsiniz.

İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi  personel alımı, İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi Alımı güncel iş ilanları, İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi eleman alımı , memur alımı, İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi imtihanı veİşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi iş müracaatı formu ile ilgili merak ettiklerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK Uzman-Uzman Yardımcısı Alımı 2020 başlıklı makalemizde 2020 tübitak başvuru formu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

five × two =