Hedef Güvenlik İş Başvurusu


Yıllardan beridir güvenlik sektöründe faaliyetini sürdüren Hedef Güvenlik, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak markalaşma adına yürümektedir. Bir ilden başlayarak şu an Türkiye’nin çeşitli illerinde hizmet veren Hedef Güvenlik personel alımı gerçekleştirerek ağını genişletmeyi hedeflemektedir. Eğer siz de Hedef Güvenlik’te çalışmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Hedef Güvenlik iş başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.


Hedef Güvenlik İş Başvuru Formu

Temeli ve ilk şubesi ile faaliyetlerine başlayan Hedef Güvenlik, merkez olarak İzmir’de ancak faaliyetlerini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, 40 ilden fazla yerde vermektedir. Çeşitli şirketlerde, kurumlarda, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, hastane ve bu gibi özel güvenlik ihtiyacı olan her yerde Hedef Güvenlik personelleri görevlendirilmektedir. Bu firmanın en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi ise, personellerini en iyi şekilde alması ve kontrol etmesinden dolayıdır. Personeller en iyi şekilde seçilip alınmakta ve en iyi şekilde kişisel ve iş gelişimi sağlanmaktadır. İnsanların çalışmak için ise en çok Hedef Güvenlik’i tercih etmesinin sebebi ise, firmanın çalışanlarına değer veriyor olması ve çalışanları için daima en iyisini düşünmesidir.

Eğer siz de Hedef Güvenlik’te çalışmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz çünkü sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Firma, açık pozisyonları ve iş başvurularını kariyer.net üzerinden kabul etmektedir. Açık pozisyonları görmek ve hemen iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ulusal Güvenlik Personel Alımı başlıklı makalemizde Ulusal Güvenlik Eleman Alımı, ulusal güvenlik iş başvurusu 2014 ve ulusal güvenlik iş ilanları 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

 1. hakkı 4 Haziran 2014
 2. eren 9 Haziran 2014
 3. ali 30 Haziran 2014
 4. mehmet bümen 18 Ağustos 2014
 5. hakan 1 Eylül 2014
 6. tayfun dırka 5 Eylül 2014
 7. DİLEK TÜMKAYA 14 Eylül 2014
 8. Ramazan Topçu 15 Eylül 2014
 9. Salih omruuzun 3 Aralık 2014
 10. Sertacsoylu 12 Mart 2017
 11. Nurettin Akkuş 31 Mart 2018

Cevap Bırakın