İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar
Yazar: - 16 Mayıs 2021
117
0

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir şekilde yapabileceğiniz boncuk dizimi yardımıyla ailenizin bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Evde iş arayanları işi veren firmalar yazımızı okumaya çağrı ediyoruz.

Geçim şartlarının her geçtiğimiz gün daha da zor bulunduğu şu zamanlarda insanlar ek gelir kaynakları arıyorlar. Gerek işten sonra ağır işlerde çalışarak gerekse sahip olunan işinde mesaiye kalarak ek gelir arayışı amacıyladeler. Bu şartlar insanların dinlenme, ailesiyle süre geçirme, hobilerine süre ayırma gibi gibi imkanlarını elinden alıyor. Eğer evinizde oturduğunuz yerde para kazanmak istiyorsanız evlere iş veren firmalar tam sizin amacıyla diyebiliriz. Evlere boncuk dizimi işi veren firmalarla iletişime geçerek ister ailenizde ister bireysel, televizyon karşında paranızı kazanabilirsiniz.

EVDE BONCUK DİZİMİ İŞİ NASIL YAPILIR ?

işi, oturduğunuz yerde kendi zevklerinize göre yeni objeler yaratmaktır diyebiliriz. Bu işi ister bireysel olarak ister bir firma ile anlaşarak yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek boncukları dizebileceğiniz ip, misina ve boncuk. Bu lüzumlu eşyaları şayet firma ile çalışacaksanız firma size getirecektir. Size kalan tek şey farklı kombinasyonlar ile boncuklardan istenilen aksesuarı yapmanızdır. Günümüzde fazlası kişide gördüğümüz boncuktan bileklikler, halhallar, kolyelerin birfazlası evde oluşturulan mamüllerdir. Bu tip işlerde fabrikasyon olamayacağı amacıyla uzun süreli çalışabileceğiniz bir iş bulma imkanınız var diyebiliriz. Gereken tek şey firmalarla iletişime geçmeniz.

EVDE BONCUK DİZİMİ İŞİ VEREN FİRMALAR

Evde boncuk işi veren firmalar diye tanımladığımız gibi lüzumlu bütün aletleri size getirecektir. Sizden belli tarzda aksesuarlar yapmanızı ve birkaç misal aksesuar yapımını gösterebilirler. Bu işinizi daha da kolaylaştıracaktır. İlk zamanlarda kendinizden beklediğiniz performansı göremesenizde katiyen pes etmeyin. İlerleyen zamanlarda eliniz alıştıkça daha kolay ve daha göze hoş görünen mamüller üreteceksinizdir. Firmaların bir fazlası adet hesabı çalışırlar ve parayı iş sonucunda öderler. Tane başına ne kadar alacağınızı daha eskiden konuşmanızda yarar var diyebiliriz.

 

EVDE ÖRGÜ İŞİNE NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Evde yapılacak işlerin başında gelen boncuk dizimi işine başvurmak istiyorsanız sayfanın en alt evresinde yer alan yorum kısmına isim, soy isim, mail adresi, yaşadığınız il ve ilçe, mesleğinizi aratarak iş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Eğer uygulamak isteğiniz diğer iş var ise sitemizin arama kısmına şehrinizin adını ya da uygulamak isteğiniz işi aratarak iş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Firmayla iletişime geçtiğinizde işin teslim tarihini, günlük kaç adet yapmanız lüzumluliğini teslimat verilerini malzemeleri kimin getirip götüreceğini ya da malzemeleri kimin temin edeceği gibi verileri alınız.

Bir önceki yazımız olan Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020 başlıklı makalemizde tekfen holding personel alımı, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

4 × two =