Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı ve Başvuruları


ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ yaptığı açıklamada Erzurum ili Et ve Süt Kurumunda çalışmak üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Adayların KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Adaylardan : TEHLİKELİ SINIFA TABİ İŞLERDE ÇALIŞABİLİR OLDUĞUNU SAĞLIK KURULU RAPORU İLE BELGELEMEK (işe alınacaklardan daha sonra istenecektir).

Başvurular iskur.gov.tr üzerinden yapılacaktır.

Adaylarda aranılan özellikler;

Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı ve Başvuruları  Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seme Sınavına (KPSS) sonuları geçerli olup, 2016 KPSSP94 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, nicelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözel sınavdan n,ce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkrılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (niceliklilerden) müracaat eden adaylar içersinden nicelik belge tarihlerine göre talep sayısıın katını gemeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklyıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. – Müracat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracatı kabul edilecektir. – Merkezi sınav kapsamında müracat eden adaylar içersinden en yüksek puan alandan başlamak zere talep sayısının katı olacak şekilde düzenlnecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları süreki veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda süreki işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.


Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Soğutma ve İklimlendirme Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul İklimlendirme ve Soğutma Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul İklimlendirme Sistemleri Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Elektrik Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Elektronik Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : Ilıca Mah. E-80 Karayolu Cad. No: 87
AZİZİYE
ERZURUM / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli

Bir önceki yazımız olan Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı başlıklı makalemizde milli savunma bakanlığı 2018 işçi alımı ve başvuruları, milli savunma bakanlığı memur alımı ve başvuruları 2018 ve milli savunma bakanlığı personel alımı 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap Bırakın