İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli Hemşire Alımı 2014
Yazar: - 04 Mayıs 2014
3.164
1

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanda, üniversite hastanesi için özel bütçe gelirinden karşılanmak üzere sözleşmeli 9 hemşire alımı yapılacağını ilan etti. KPSS (B) grubu üzerinden yapılacak alımlar; yazılı ve sözlü mülakat neticesinde gerçekleşecektir. Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli hemşire alımı ilanında bulunan detayları, aranan nitelikleri, başvuru şartlarını ve maaş gibi bilgileri sizlerle paylaşarak sizleri bu ilan için bilgilendirmeye çalışacağız.

Dokuz Eylül Hastanesi Sözleşmeli 9 Hemşire Alımı

İzmir’de hemşirelik yapmak isteyenler için büyük bir fırsat Dokuz Eylül Üniversitesi’nden! Üniversitenin yayınladığı ilanda üniversite hastanesi için sözleşmeli 9 hemşirenin alımı söz konusu edilmektedir. Başvuracak adaylar için ilan hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. İlanda yayınlanan hemşire maaşı ise kıdemi 5 yıldan az olanlar için 2.200.45 TL iken kıdemi 5 yıldan 10 yıla kadar olanlar İçin 2.228,45 TL olacağı belirtilmiştir. Ayrıca başvuracak adaylar için lisans hemşirelik bölümü mezunu olmak ve 2012 KPSSP3 sınavı puanına sahip olmak üzere 2 şart koşulmuştur.

Eğer siz de başvuruda bulunacak iseniz aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz gerekmektedir;

  • Son 1 (bir) yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657 4B) olarak çalışmamış olmanız
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilmiş olan şartlara uyuyor olmanız,
  • Çalışmaya veya nöbet usulü çalışmaya her hangi bir engelinizin olmaması
  • Hiç bir kurumdan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamanız gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adayların aşağıdakilerini yapmaları gerekmektedir;

03.05.2014 tarihinde yayınlanan bu ilan tarihinden itibaren, 20.05.2014 tarihi mesai bitimine kadar nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü ve bir fotoğraf ile birlikte Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinin insan kaynakları departmanına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru sonuçları ve daha detaylı istenen belgeler hastanenin resmi web sitesi olan www.deu.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Ayrıca dileyenlerin insan kaynakları departmanını arayarak bilgi edinebilirler.

Hastane Adresi: DEÜ Hastanesi Başhekimliği İnciraltı / İZMİR

Hastane Telefonu: (0 232) 412 23 22-412 24 19

Bir önceki yazımız olan Şişli Etfal Hastanesi İş Başvuru Formu başlıklı makalemizde Hastane Hizmetli Alımları 2014, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Veysel dedi ki:

    ilanınız için teşekkürler

BİR YORUM YAZ

nineteen − 4 =