Denizbank Güvenlik Görevlisi Başvuru Formu


2013 yılında şube sayısını 750’ye yaklaştıran Denizbank, özellikle yeni açtığı ve açılacak olan şubelerine Denizbank güvenlik personeli alımı gerçekleştirmektedir. Eğer siz de güvenlik sertifikasına sahipseniz ve iş arıyorsanız Denizbank tam size göre bir fırsat, bu açıktan yararlanarak hemen Denizbank iş başvuru formu doldurun ve anında işe başlayın.

Şu an 14 binden fazla insana iş imkanı sağlayan Denizbank, güvenlik sektöründe de bazı insanlara iş imkanı sunmayı hedeflemiştir. Böylece bir çok insan kendi sektöründe iyi bir işe sahip olacak ve Denizbank da kendi şubelerinin güvenliğini sağlamış olacak. 1938 yılında kurulmuş olan Denizbank, zaman içerisinde başka bankalarla da birleşerek ve zaman zaman satılarak bugünkü haline gelmiş ve bugün %99.85 hissesi ile Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank of Russia bankasına aittir.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Başvuru Formu


Aynı zamanda Denizbank’a sadece güvenlik görevlisi değil, her pozisyona uygun eğer açık var ise eleman ihtiyacı duyulmaktadır. Bilgi işlem, banka memuru, hizmetli, insan kaynakları gibi alanlarda da iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank, kendileriyle çalışan veya çalışacak olanlara aşağıdaki hakları sunmakta ve aynı şekilde bazı beklentiler içerisindedir.

Sundukları;

 • Tüm çalışanlarına kesinlikle hiç bir makam vb. durum ayrımı yapmadan en iyi şekilde haklarını korur ve onlara en kaliteli çalışma ortamı hazırlanır.
 • Piyasanın durumu ve dönem şartlarına uygun olarak çalışanlarına en doğru ücret verilir ve çeşitli sosyal haklar sağlanır.
 • Kişisel gelişim amacıyla eğitim ve staj desteği verilir.
 • Kişinin kariyer hedefi var ise ve işinde başarı gösteriyor ise zaman içerisinde bu değerlendirilir ve gerekirse üst rütbeye alınır.
 • Tüm çalışanlarına sigorta muhakkak sağlanır.
 • Genel müdürlük binalarına gerekli ulaşım Denizbank tarafından sağlanır.
 • Çalışma arkadaşlarıyla sevgi ve iletişim bağını güçlendirmek ve çalışanlarını eğlendirebilmek ve işi sevdirebilmek amacıyla çeşitli organizasyonlar düzenlenir.
 • Öğle yemeği için size yemek kartı verilir ve binanın kafeteryasından yararlanmanız sağlanır.

Beklentileri;

 • Çalışma ortamında çalışma arkadaşlarına güvenmek ve kendi güvenirliğini de ispat edebilmek.
 • İnsan haklarına saygılı ve diğer insanlara da saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yaklaşmak.
 • İşini başarılı yapmak, dürüst olmak ve çalışma arkadaşlarını heveslendirme gayreti içerisinde olmak.

temel şartlardandır.

Denizbank iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 Bankaların Personel Alımı Sınav Tarihleri başlıklı makalemizde 2014 Banka SInav Tarihleri, 2014 Personel Alımı Yapan Bankalar ve Hangi Banka Kaç Personel Alacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

 1. YASİN 2 Şubat 2014
 2. cihangir 29 Mart 2014
 3. yunus 5 Mayıs 2014
 4. nejdet gül 11 Mayıs 2014
 5. murat 20 Haziran 2014
 6. osman kuyumcu 16 Temmuz 2014
 7. osman kuyumcu 16 Temmuz 2014
 8. KERİM DEMİRTAŞ 19 Temmuz 2014
 9. EMRAH KÖKSAL 21 Temmuz 2014
 10. Erkin Ekseli 22 Ağustos 2015
 11. hasan çerçi 11 Ekim 2015
 12. ömer batur 28 Nisan 2016

Cevap Bırakın