Cevahir Alışveriş Merkezi Eleman Arayan Mağazalar

İstanbul’un neredeyse en ünlü alışveriş merkezlerinden birisi olan Cevahir Alışveriş Merkezi mağazaları personel alımı gerçekleştiriyor! Part time yani yarı zamanlı veya tam zamanlı oldukça fazla iş olanağı sunan Cevahir AVM yeni takım arkadaşlarını arıyor. Eğer siz de Cevahir Alışveriş Merkezi içerisinde hangi mağazaların barındığı ve hangi mağazaların veya iş yerlerinin personel alımı gerçekleştirdiğini merak ediyorsanız en doğru adrestesiniz çünkü Cevahir AVMde çalışmak isteyenlere detaylı bilgiler sunacağız.


Cevahir AVM Personel İhtiyacı Duyan Mağazalar

İçerisinde 100’e yakın onlarca mağaza barındıran Cevahir AVM’de bir çok mağaza kendileriyle birlikte çalışacak yeni iş arkadaşlarına ihtiyaç duyuyor. Cevahir AVM’de barınan ünlüce mağazalar şunlardır; Arçelik, Biletix, Bosch, Gratis ,LG, Migros, Opal Optik, Samsung, Siemens, Sony, StarbucksTekin Acar Cosmetics, Teknosa, Turkcell, Vestel ve Vodafone.

Ayrıca alışveriş merkezinde bir çok banka, yemek yeme yerleri, cafeler, eğlence merkezleri bulunmaktadır. Eğer iş başvurusu yapıp her hangi bir mağazada veya eleman arayan mağazaları bilmek istiyorsanız sizlere kısaca şu bilgiyi vermekte fayda var. Cevahir AVM içerisinde bir çok mağaza personel alımı gerçekleştirmektedir özellikle Migros gibi marketler çokça personel alımı gerçekleştirmektedir. Dilerseniz içerisindeki mağazalara tek tek başvuruda bulunun dilerseniz de Cevahir AVM’nin resmi sitesinden CV bırakarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz bunu gerçekleştirmek için burayı tıklayınız.

 

Cevap Bırakın