Çalık Holding İş Başvurusu 2014


Kariyerini artık daha yüksek tutanlar için daha büyük yerleri sizlere sunmak istedik. Çalık Holding’de çalışmak isteyenler için en ince ayrıntıler ve Çalık Holding iş başvurusu için neler yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşacağız ancak önce Çalık Holding hakkında bilgi kısa bir bilgi sunalım.

Çalık Holding İş Başvurusu 2014

Çalık Holding; tekstil, enerji, inşaat, finans ve medya alanlarında faaliyet gösteren ve 1997 yılında kurulan bir holdingdir. Holding’in geçmişi 1930’lu yıllara, ailenin tekstil sektörüne atılmasıyla başlamıştır. Holding’in temelini atan şirket ise, Çalık ailesinin 1981 yılında İstanbul’da kurmuş olduğu Ortadoğu Tekstil şirketi ile başlamaktadır. Sonraki yıllarda kurduğu ve satın aldığı şirketler neticesinde artık hepsini bir çatı altında toplamak amacıyla Çalık Holding kurulmuştur.


Çalık Holding İş İlanları

Çalık Holding ve bünyesinde barınan şirketlerde çalışmak sadece bir başvuru yapmak kadar kolay. Cirosu 8 milyar doları bulan ve her sene artan bu cironun gösterdiği netice ise, holdingin büyümesine oranla işçi alımlarının yapılacağıdır. Bu nedenle büyüyen Çalık Holding’e hemen iş başvurusu yaparak yerinizi almayı ihmal etmeyin.

Çalık Holding’in iş niteliklerinde ise; doğru pozisyona doğru elemandan ziyade, kendileriyle çalışacak olan kişilerin kişilikleridir. Başta dürüst, çalışma ortamını ve çalışma arkadaşlarını sahiplenmesi ve değişik fikirler sunarak işine katkısı olması Holding’in temel politikasıdır.

Çalık Holding İş İlanları İçin Tıklayınız

Yukarıdaki bağlantıdan Çalık Holding iş ilanlarını görebilirsiniz. Tabi ki yine de insan kaynaklarını aramanız ve kendinizden bahsetmeniz sizin için kesinlikle daha faydalı olacaktır.

ÇALIK HOLDİNG A.Ş.

Büyükdere Caddesi No: 163
34394 Zincirlikuyu – İstanbul
Tel: (0 212) 306 50 00
Faks: (0 212) 306 56 00

Bir önceki yazımız olan Sabancı Holding İş Başvurusu başlıklı makalemizde Sabancı Holding İş Başvuru Formu 2013, Sabancı Holding İş İlanları ve Sabancı Holding Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. turaç 26 Nisan 2015

Cevap Bırakın