İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Bursa Belediyesi Zabıta Alımı 2014
Yazar: - 03 Ocak 2014
8.727
5

Türkiye’nin büyükşehir belediyeleri arasında yer alan önemli bir belediye olan Bursa Belediyesi, özellikle sanayisi ile Türkiye’nin önemli bir belediyesidir. Sürekli gelişim halinde olan ülkemizde Bursa Büyükşehir Belediyesi önemli bir rol oynar ve Bursa’ya sürekli yeni yatırımlar yapılmaktadır. Yatırımlarla birlikte belediyenin alım yaptığı personel sayısı da artmaktadır. Yeni alım ise Bursa Belediyesi zabıta alımı olacaktır. Bursa Belediyesinde çalışmak isteyenler için tek seçenek zabıta değil, ayrıca Bursa Belediyesi memur alımı da sürekli olarak yapılmaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Bursa Belediyesinde memur olmak isteyen kişilere bu konuda detaylı bilgiler verebilmek amacıyla Bursa Belediyesi insan kaynaklarıyla görüştük.

Başvuru yapmak için öncelikli olarak Bursa il müdürlüğüne gitmeniz veya www.iskur.gov.tr adresinden başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru esnasında sahte belgeler getiren kişilerin işlemleri geçerli olmayacaktır. Duruma göre yasal işlem başlatma hakkını Bursa Büyükşehir Belediyesi saklı tutar. Başvuru yapmanız için 2012 (KPSSP94) puanınızın en az 60 olması gerekmektedir aksi halde başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Başvurunuzun ardından eğitim durumu, tecrübe vb. durumlar göz önüne alınarak bazı adaylara görüşme için öncelik hakkı tanınır. Eğer öncelik hakkı tanınan kişi zamanında görüşmeye gelmez ise, erken görüşme hakkı ortadan kalkar ve görüşme tarihi eğer hâlâ geçerli olacaksa ilerleyen bir tarihte olacaktır. Ayrıca bazı belgeler istenmektedir ancak bu belgeler duruma göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda en doğru en etkili çözüm Bursa Belediyesi insan kaynaklarını arayıp bu konu hakkında daha detaylı bilgiler edinmenizdir.
Bursa Belediyesi Zabıta Alımı 2014

Bursa Belediyesi İnsan Kaynakları

İstek Şikayet Bildirimi: 153
Telefon: (0224) 444 16 00 / 234 40 00 / 153
Fax : (0224) 220 18 99
Acemler Hizmet Binası: Bursa Büyükşehir Belediyesi Acemler / BURSA
Tarihi Belediye Binası: Atatürk Cad. Uçak Sok. No 1, 16020 Bursa (Harita)

E-Mail : alo153@bursa.bel.tr

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Belediyesi Personel Alımı başlıklı makalemizde Gaziantep Belediyesi insan kaynakları ve Gaziantep Belediyesi işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 5 Yorum Var)
 1. faruk meşe dedi ki:

  slm ben 6 yıl uzman çavuş olarak görev yaptım açıktan atama hakım oldugundan dolayı zabıta alımlarından değerlendir menizi rica ederim

 2. Nuh Yorulmaz dedi ki:

  iki yil uzman çavuşluk yaptim manisa,nin soma ilçesinde oturuyorum işsizim zabita alimi konusunda yardimci olursaniz sevinirim.

 3. suleyman tiryaki dedi ki:

  Merhaba 13 yil uzm.cvs.olarak gorev yaptim kendi istegimle bosna hersek yurt fisi
  Gorevinden sonra istifa ettim. Belediyeniz bunyesinde gorev almak istiyorum. Saygilar

 4. HALİL AYAN dedi ki:

  2012 kpss den 68 puan aldım BURSA da oturuyorum güvenlik sertifakasıyla 2 yıl güvenlik işi yaptım b ve g sınıfı ehliyetim var zabıta işini seviyorum 33 yaşındayım görüşmeye çağırmanızı bekliyorum
  bilgilerinize arz ederim

 5. suayip dedi ki:

  Ailem bursa karacabeyde ben ankaradayım bursaya gelmek istiyorum kbss60 puanım var memur olarak gelmek istiyorum yardımcı olmanızı istiyorum

BİR YORUM YAZ

14 − 9 =