Bursa Belediyesi Zabıta Alımı 2014


Türkiye’nin büyükşehir belediyeleri arasında yer alan önemli bir belediye olan Bursa Belediyesi, özellikle sanayisi ile Türkiye’nin önemli bir belediyesidir. Sürekli gelişim halinde olan ülkemizde Bursa Büyükşehir Belediyesi önemli bir rol oynar ve Bursa’ya sürekli yeni yatırımlar yapılmaktadır. Yatırımlarla birlikte belediyenin alım yaptığı personel sayısı da artmaktadır. Yeni alım ise Bursa Belediyesi zabıta alımı olacaktır. Bursa Belediyesinde çalışmak isteyenler için tek seçenek zabıta değil, ayrıca da sürekli olarak yapılmaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Bursa Belediyesinde memur olmak isteyen kişilere bu konuda detaylı bilgiler verebilmek amacıyla Bursa Belediyesi insan kaynaklarıyla görüştük.


Başvuru yapmak için öncelikli olarak Bursa il müdürlüğüne gitmeniz veya www.iskur.gov.tr adresinden başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru esnasında sahte belgeler getiren kişilerin işlemleri geçerli olmayacaktır. Duruma göre yasal işlem başlatma hakkını Bursa Büyükşehir Belediyesi saklı tutar. Başvuru yapmanız için 2012 (KPSSP94) puanınızın en az 60 olması gerekmektedir aksi halde başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Başvurunuzun ardından eğitim durumu, tecrübe vb. durumlar göz önüne alınarak bazı adaylara görüşme için öncelik hakkı tanınır. Eğer öncelik hakkı tanınan kişi zamanında görüşmeye gelmez ise, erken görüşme hakkı ortadan kalkar ve görüşme tarihi eğer hâlâ geçerli olacaksa ilerleyen bir tarihte olacaktır. Ayrıca bazı belgeler istenmektedir ancak bu belgeler duruma göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda en doğru en etkili çözüm Bursa Belediyesi insan kaynaklarını arayıp bu konu hakkında daha detaylı bilgiler edinmenizdir.
Bursa Belediyesi Zabıta Alımı 2014

İstek Şikayet Bildirimi: 153
Telefon: (0224) 444 16 00 / 234 40 00 / 153
Fax : (0224) 220 18 99
Acemler Hizmet Binası: Bursa Büyükşehir Belediyesi Acemler / BURSA
Tarihi Belediye Binası: Atatürk Cad. Uçak Sok. No 1, 16020 Bursa (Harita)

E-Mail : alo153@bursa.bel.tr

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Belediyesi Personel Alımı başlıklı makalemizde Gaziantep Belediyesi insan kaynakları ve Gaziantep Belediyesi işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. faruk meşe 13 Mayıs 2014
  2. Nuh Yorulmaz 24 Mayıs 2014
  3. suleyman tiryaki 9 Haziran 2014
  4. HALİL AYAN 15 Ağustos 2014
  5. suayip 1 Kasım 2014

Cevap Bırakın