İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Akbank Yurt Geneli Personel Alımı ve Başvurusu
Yazar: - 31 Ocak 2018
665
0

Ülkemizde bankacılık denilince akla gelen bankalardan birisi olan Akbank yurt genelinde en az lise mezunu personel alımı gerçekleştirecektir.Hisselerinin büyük bir kısmı Sabancı Holdingde olan Akbank müşteri portfoyunu genişletmek ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için farklı pozisyonlarda personel alımları gerçekleştirecektir.Akbank aralıklarla kendi bünyelerindeki şube ve müdürlüklerinde istihdam etmek üzere banka memuru alımları gerçekleştirmektedir. Akbank banka memuru alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olup ilanlar yayımlanmadan önce hangi pozisyonlara ihtiyaçların olduğu tespit edilmektedir. Buna göre Akbank tarafından kariyer sitelerinde bulunan banka memuru iş ilanlarına göre en az lise mezunu çok sayıda personel alınıyor.

 

Yapılacak Pozisyonlar ?

Memur alımı yapılacak pozisyonlar farklı illerde Uygulama Geliştirme Uzmanı, Şoför, Engelli Memur, Kobi Bankacılığı Pazarlama Yönetici Yardımcısı, Çağrı Merkezi Birebir Müşteri Uzmanı, Birebir Bankacılık Müş.İliş.Yön, Hazine İş/Teknik Analisti, Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, Gişe Görevlisi gibi pozisyonlar için memur alımı yapılacaktır.

 

Başvuru Nasıl Yapılacak?

 

Başvuruyu tıklayarak yapabilirsiniz.Linke tıkladığınızda Akbankın Türkiye Genelinde verdiği tüm ilanları göreceksiniz.Size en uygun olana yada istediğiniz ilana tıklayarak gerekli bölümleri doldurup başvuru yapabilirsiniz. Yorum yaparak başvuru yapabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer güncel iş ilanları için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Kuvveyt Türk Bankası İşçi Alımı ve Başvuruları başlıklı makalemizde 2018 banka işçi ilanları, 2018 kuvveyt türk iş ilanları ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

five × one =