Ana Sayfa / Alışveriş Merkezleri / Zeytinburnu Olivium İş İlanları

Zeytinburnu Olivium İş İlanları

İstanbul’un eski ve en ünlü alışveriş merkezlerinden birisi olan Olivium, içerisinde barındırdığı çeşit çeşit mağazalarla insanlara sürekli hizmet vermektedir. Ancak olivium, sadece satış mağazalarıyla ünlü değil. Sık sık düzenlediği programlar ve organize ettiği eğlenceli programlarla da ünlü. Eğer siz de Olivium’da çalışmak istiyorsanız, yönlendirilmek için en doğru adrestesiniz.

Olivium Güncel İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Emintaş ve İleri Mensucat şirketleri ortaklığı ile 2000 yılından beridir faaliyetini sürdüren Olivium alışveriş merkezi içerisinde onlarca mağaza barındırmaktadır. Eğer siz de olivium içerisinde bulunan bir mağazada çalışmak istiyorsanız sizler için güncel Olivium iş ilanlarını paylaştık. Alışveriş merkezi içerisinde bulunan; LC Waikiki, DeFacto, Koton, Colin’s gibi mağazalara, yiyecek dükkanlarına ve eğlence merkezine eleman alımı yapılacaktır. Bazı açık pozisyonlar aşağıdaki gibidir;


 • Depo Görevlisi
 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Bilgi İşlem
 • Kasiyer
 • Satış Elemanı
 • Kasa Sorumlusu
 • Hizmetli

Yukarıdaki açık pozisyonlar sadece bazılarıdır eğer daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız en doğru adres Olivium insan kaynakları departmanıdır. Aşağıda sizlerle paylaştığımız insan kaynakları numarasını arayarak daha detaylı bilgiler edinebilir, Olivium’da bulunan mağazalara iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.
Olivium_Outlet_Center_2_4903720259

Olivium İnsan Kaynakları

Olivium Outlet Center
Prof. Muammer Aksoy Cad. No:30/1 Zeytinburnu/İST.
info@olivium.com


Gelen Aramalar:zeytin burnu depo ptt (1)

hakkında ibrahim AKPINAR

Ayrıca kontrol et

migros

StarCity 5M Migros Personel Alımı 2017

Migros Ticaret A.Ş tarafından Yenibosna da bulunan StarCity avm deki 5m migros için personel alımı …

3 yorumlar

 1. meraba ben Zeytinburnunda oturuyorum. bulvar caddesi yada oliviumda part-time çalışmak istiyorum. ilginize teşekkür ederim.

 2. Dilara Ağaçdiken

  merhaba ben Zeytinburnunda oturuyorum ve oliviumda satış danışmanı olarak çalışmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Yaz tatili boyunca tam gün çalışmak istiyorum. İlgilenirseniz memnun olurum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir